Odabrane... :)

Odabrane... :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
15rzlh5.jpg


2ltiz4m.jpg


2s12nno.jpg


16p0co.jpg


25f1vf5.jpg


2uf3m0l.jpg



i za kraj, oci za hipnozu, svaki put kad ih pogledam... gotov sam :icon_eek:

2cigt1y.jpg
 
Član
za ovu zadnju sliku... sam gledo dokumentarac na nat geo... ovo je neka djevojcica iz afghanistana.. slikana davno nekad ... pa su skoro nekad isli i trazili je... i nasli su... vjeruj samo u ocima ima nesto.. :D
 
Član
ma roka se horsom pa okice svjetlucaju:D
al ona u bijeloj haljinici sa alien prsticima je uhh...do yaya:cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
za ovu zadnju sliku... sam gledo dokumentarac na nat geo... ovo je neka djevojcica iz afghanistana.. slikana davno nekad ... pa su skoro nekad isli i trazili je... i nasli su... vjeruj samo u ocima ima nesto.. :D

Nije to ta bulex ;)
 
Član
bulex je napisao(la):
za ovu zadnju sliku... sam gledo dokumentarac na nat geo... ovo je neka djevojcica iz afghanistana.. slikana davno nekad ... pa su skoro nekad isli i trazili je... i nasli su... vjeruj samo u ocima ima nesto.. :D

Sta ti je bolan ? :D

1. Ona iam daleko zivlje zeleniej oci

2. Gledo sam i ja tu reportazu, nakon 13-ak godina opet je pronasli, satro je i muz i zivot ali oce iste ostale

3. Ona zivi u selendri u brdima odakle joj maskara na trepavicama ko ovoj, jedino ako je kozjim brabonjkom trackala oci :D

4. Ovo je ona iz afganistana, zvana Afghan girl...

136778360_cf98cc4f91.jpg
 
Član
bulex je napisao(la):
za ovu zadnju sliku... sam gledo dokumentarac na nat geo... ovo je neka djevojcica iz afghanistana.. slikana davno nekad ... pa su skoro nekad isli i trazili je... i nasli su... vjeruj samo u ocima ima nesto.. :D

i ja sam gledo i ona i majka joj imaju iste oci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top