obavještenje za klubove - BH SEZONA 2013

obavještenje za klubove - BH SEZONA 2013

Član
Ako nema gde u samom gradu predpostavljam da su negde u okolini u manje poznatom mestu nasli prostor pa su nazvali SR Sarajevo da bi privukli ljude. Tako npr. na stazi navak kad je trebao biti SR i kad su neka desavanja kazu staza navak Beograd, a ima 50km

P.S. Bilo bi jako lepo da je u samom Sarajevu, da krenem turisticki na trku, spoj lepog i korisnog :icon_smile:
 
Član
dellas je napisao(la):
Ako nema gde u samom gradu predpostavljam da su negde u okolini u manje poznatom mestu nasli prostor pa su nazvali SR Sarajevo da bi privukli ljude. Tako npr. na stazi navak kad je trebao biti SR i kad su neka desavanja kazu staza navak Beograd, a ima 50km

P.S. Bilo bi jako lepo da je u samom Sarajevu, da krenem turisticki na trku, spoj lepog i korisnog :icon_smile:



nadam se brate da hoce!?a vala i red je,sve imamo staze nemamo od jednog kilometra...
 
Član
Ako se dobro secam ima onaj bulevar kad se iz grada krene ka vrelu bosne, ka ilidzi, mislim da tu ima dovoljno pravca ali tesko da bi tako vaznu ulicu zatvorili... Najbolje da oni sami kazu sta su planirali.
 
Legend
3 trke su super, s obziro koliko ih je prije bilo, ovo je pozitivna informacija... ;)

A sto se tice Sarajeva, auto put koji prolazi kroz Bacice ima jako dobar pravac
i mislim da nece biti gotov narednih nekoliko godina,
tko da mi jedino to pada na pamet... ;)
 
kalendar je malo preuranjeno objavljen..
za BiH su rezervisana 4 termina za 2013 .g. i ovi datumi su preeliminarni..

greska na kalendaru je da je SRCS dodan iza svake BiH trke.. trke ce raditi 402.ba koji ne cini samo SRCS, vec i drugi klubovi..

na kalendaru nedostaje vikend 6/7.7 koji je planiran takodjer za jednu utrku u BiH. Mostar i Gradiska su fixni datumi a ostale 2 trke trebaju se voziti u Sarajevu i Bihacu..

potvrda datuma nece sigurno biti prije sredine februara, jer ima jos jako mnogo papirologije da se zavrsi..
ipak, preeliminarno ovaj kalendar moze posluziti kao orijentacja..

pozz

PS
mislim da nije ni tema za kalendar, a uskoro mozete ocekivati i zvanicno saopstenje od organizatora vezano i za datume i za pravilnike..

Za sarajevo mogu reci da je to prvi prioritet nama (SRCS) za sezonu 2013 i da ce trka biti odrzana na podruciju grada sarajeva (ne nekom sporednom mjestu) na stazi koja u potpunosti zadovoljava uslove cak i za ispod 10 sec ;)..
vise informacija uskoro ;)
spremajte masine
:123: :123:
 
Kada ste vec kopirali sa FB datume i sve ostalo zaboravili ste kopirati text ispod....

* Svi organizatori zadržaju pravo promjene terima održavanja utrka, sukladno pravilniku o istim!
*Ovo su samo orijentacioni termini koji će se vjerovatno promjenit!

Tako stoji barem kod mene na fb jer sam ja ti i objavio a kao sto je kolega silverstar rekao o svemu sredinom Februara!

Lijep pozzzz
 
Član
ma bitno je da ima orijentir,a kad tacno i sta to je nebitno!i bitno je ovo za Sa da je potvrdjeno ;);)
 
Liga je napisao(la):
3 trke su super, s obziro koliko ih je prije bilo, ovo je pozitivna informacija... ;)

A sto se tice Sarajeva, auto put koji prolazi kroz Bacice ima jako dobar pravac
i mislim da nece biti gotov narednih nekoliko godina,
tko da mi jedino to pada na pamet... ;)

aha ispred nasih klubskih prostorija ;)

a extra jedva cekam sezonu, super stvar je sta imamo i par vec planiranih domacih datuma samo naprijed :cool:
 
Član
silverstar je napisao(la):
ne znam od koga si cuo ali buduci da vidim odakle si mogu predpostaviti..
pravilnici i sve ostalo bit ce objavljeni do kraja mjeseca, tako da ih svi moci procitati..

kako je na sastanku receno, mnogo je promjena, ali se one odnose na 402 kao sport i na sampionat BiH u prvom redu, a bit ce i mogucnosti za sve koji se ne naleze u tome da sami kreiraju evente, uz odredjene uslove, tako da nema zime.. ;)

pozz tebi, i pozdrav i onima koji sire svoj stav u juznom dijelu nase drzave ;)

Sejo, mozda se malo nismo razumjeli. Sa onim sto sam napisao ''Cuo sam da je bilo opasno...'' sam mislio na stvari koje su se potpuno promjenile za 180°. Ne znam na sto si ti mislio, pa samo da znas. Pozdrav.
 
Top