Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu (dopunjeno)

Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu (dopunjeno)

RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

nema veze koji je motor u pitanju, passat je to ,tako da tu nema kixa,bice to opet pun pogodak za kucu VW,kao i do sada s predhodnim modelima ;)
 
Super Moderator
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

ZELA GTI je napisao(la):
Kažeš vozim passata 1.2,nastaje grohot smijeha u prostoriji,ne možeš ni stići izgovoriti:"ali turbo je" :lol::lol:

turbo... ma da je sto-turbo djaba mu je kad je 1.2
nako srednja zalost meni se ne svidja al siguran sam da ce mi se svidjat kad ga vidim na cesti
 
Član
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

nece sigurno neko kupovat 1.2 ko gleda jacinu, to ce uzet penzioneri i ostali ljudi koji hoce da je to samo passat..
 
Super Moderator
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

Gledam po netu i izbacuje nekih vise verzija

Ako ovakav bude onda je sranje obicno





A ako bude ovakav ko na ove dvije druge slike ispod onda ce biti odlican ;)









Ovaj na drugoj slici je najljepsi i ako bude takav onda ce stvarno biti vrh ;)
 
Član
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

cemo viditi na sta ce liciti kad ugleda svjetlo dana :icon_question:
 
Član
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

26156534.jpg

16717949.jpg

16278027.jpg

79751078.jpg

40039074.jpg

38948443.jpg

93065512.jpg









po nekoj logici mora bit dobar :cool:
 
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

Kakav god izasao opet ce ih biti mali milion na nasim ulicama,sto kod obicnih ljudi sto kod politicara;)
 
Član
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

@allroad vrlo je moguce da ce biti kao ovaj na zadnjoj slici, jer dosta vuce na "zadnji" dizajn iz vw-a, odnosno ima dosta slicnosti sa novim touareg-om, farovi, linije i ostalo... :cool: ostaje nam samo da cekamo i molimo se Bogu :icon_smile:
 
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

Ovo sve sa slika je bezveze za sad :icon_rolleyes: Iskreno se nadam da neće ličit na bilo šta od ovog, s ove stranice slike-1. fuj, 2. kao neki stariji koncept nikd realizovan i odudara od sadašnjosti, 3.uz malo dorada bi moglo i biti nešto lijepo :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

@corrado

preskocio si jedan model passata .... onaj od 2001 :icon_biggrin:
 
Član
RE: Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu

Novi Volkswagen Passat na Salonu u Parizu (dopunjeno)

vw%20passat%202.jpg


Nemački AutoBild je objavio nekoliko novih impresija mogućeg izgleda nove generacije Volkswagenovog Passata, koji će premijeru doživeti na ovogodišnjem Salonu automobila u Parizu.

I ovi renderi potvrđuju da eksperimenata sa izgledom neće biti, pa će i 2011 Passat dobiti karakteristične crte lica novijih modela nemačke marke, odnosno biće približen izgledu novog Touarega, Sharana i ostalih.

Paleta pogonskih agregata će biti standardno bogata, odnosno u ponudi će biti 11 motora, sa rasponom snage od 105 do 300KS, uključujući i četvorocilindrični dizelaš 2.0 BiTDI sa 220KS.

U najavi je i hibridna verzija, dok se ponuda 4Motion pogona na sva četiri točka i DSG menjača sa duplim kvačilom podrazumeva.

vw%20passat%2022.jpg


U opremi će se, u zavisnosti od verzije, naći i aktivni cruise control, kamera za vožnju unazad, veliki stakleni panoramski krov, el. otvaranje vrata prtljažnika, a najavljuju se i poboljšano upravljanje i prostranija unutrašnjost.

izvor
 
Po ovim zadnjim slikama, sve mi se cini da je opet u fazonu na autima ostre crte i previse mi ima slicnosti sa komturama mercedesa nove E klase posebno detalji svjetala.

A sto se pomenutih motora tice ne sumnjam da ih nece biti na svakom koraku. Bas za svakoga pa nek bira ko hoce kakav:icon_biggrin:
 
Top