Novi clan

Novi clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Novi sam clan na ovom forumu bla bla bla tek sam sad prosle subote polozio za auto pa stoga sam neiskusan lavovi moji nemojte me samo pojesti hehe no ipak reg sam se da malo razmjenim iskustva stoga jos jednom pozdrav od mene////:)
 
BHT Ovisnik
legende:lol::lol::lol:


Predstavljanje znaci IME>GODINE>GRAD>VOZILO (inf. o vozilu)> zbog cega ste se registrovali na BHTUNING
 
CoL3-99 je napisao(la):
legende:lol::lol::lol:


Predstavljanje znaci IME>GODINE>GRAD>VOZILO (inf. o vozilu)> zbog cega ste se registrovali na BHTUNING

Aha hehe zoran 1992 lukavac golf 2 1.6 tdi 44kw ovdje sam dosao da bi sakupio odredene informacije o vozilu ove navedene tipe i kako bih mogao poboljsati njegove performance ;)
 
Legend
dobro dosao, ako je TDI trebao bi imati 59kw, vjerovatno je kod tebe TD mala turbina ako je 44kw;)
 
stefan je napisao(la):
dobro dosao, ako je TDI trebao bi imati 59kw, vjerovatno je kod tebe TD mala turbina ako je 44kw;)

cek sry pogrijesio sam TDI je ima 60 kw sry a tek sam sad u subotu polozio pa eto postavio sam temu za ozvucenje posto u mene otac ima 57 godina njega ne pali muzika ali mene zato pa reko da vidi imali ko kakvih ideja u vezi toga i hvala stefane mogla je ostati pogresna informacija i nemoj misliti da nije 60 kw nisam bio siguran pa sam bubno 44 kw ali sam uzeo sad saobracajnu pa provjerio hvala ...
 
Član
E hehehehe Samo sto nisam pao sa stolice kad vidjo ove kraljeve ore..ahahahaha al su se nasli eheehehee LOL:lol::lol::lol::lol::lol:

aJ dobodosli vala :cool:;)
 
Član
Dobro dosao.......treba neko i da nas nasmije malo.....heheh.......:lol::lol::lol::lol::lol:........;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top