Novi audi A6

Novi audi A6

Član
evo par slika sa jucerasnje prezentacije....

dsc0001.jpg


dsc0005.jpg


dsc001xqx.jpg


dsc002dwd.jpg


dsc0029.jpg


dsc0031.jpg


dsc003khk.jpg


dsc007ihi.jpg


dsc0066.jpg


dsc0062.jpg


dsc0075.jpg


dsc0080.jpg
 
Član
naprijed lici na ovo
Audi-A31.jpg


pozadi na ovo
2011+VW+Jetta+Auto+Express+2.jpg



unutrasnjost mi vuce na BMW-a prije nego na audija... :icon_smile:

ugl. ono sto je najbitnije PREDOBAR je :icon_smile: ;)
 
Član
Nema šta dobar je , al mora biti oprema da bi to bilo tip top.
Pazi ovog sivog sa 16-kama , ko točak od tačaka :lol:, jauče za min. 19 zoll.
dsc0080.jpg
 
Cijene su krajnje smijesne, cuj 75.000... Pa Alfa 159-ka s najjacom opremom i motorom kosta manje od njega... ali hajd, narod nas ce to kupovati i opet biti glavni spram svih ostalih :D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Cijene su krajnje smijesne, cuj 75.000... Pa Alfa 159-ka s najjacom opremom i motorom kosta manje od njega... ali hajd, narod nas ce to kupovati i opet biti glavni spram svih ostalih :D

de se malo poseri na VAG grupaciju... :icon_mad:
 
Član
ovaj sivi sa 2.0 motorom i 170ks trosi 4,9 litara kombinovano...kad pogledas auto onda komentarisi cijenu. vec je naruceno 6 komada i prije prezentacije
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
ovaj sivi sa 2.0 motorom i 170ks trosi 4,9 litara kombinovano...kad pogledas auto onda komentarisi cijenu. vec je naruceno 6 komada i prije prezentacije

s chipom imas auto od 200KS koje trosi kao upaljac... :D
ja se vodim logikom ko ima mogucnosti... do 22 voziti BMW, onda AUDI i kad osnujes porodicu onda MERC...

prijatelj mi je imao a6 4,2 benzin sa 350 KS , auto je islo za nepovjerovati... nazalost brzina mu je odnijela zivot.. :icon_sad:
 
Alfa 159 je u klasi A4, tako da ta usporedba nema smisla, a općenito, ovaj forum se trebao zvati VAG forum, jer tko god spomene bilo kakvu negativnu kritiku u vezi sa ovim koncernnom automatski završava na giljotini. :icon_rolleyes:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Alfa 159 je u klasi A4, tako da ta usporedba nema smisla, a općenito, ovaj forum se trebao zvati VAG forum, jer tko god spomene bilo kakvu negativnu kritiku u vezi sa ovim koncernnom automatski završava na giljotini. :icon_rolleyes:

ok je negativna kritika, ali od technogeeka je ta kritika u bas svakoj temi u kojoj je neko VAG vozilo... ;)
 
Top