Nova praona u Djurdeviku

Nova praona u Djurdeviku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
dobrom pranju treba mnogo vise vremena,al valjda se ustele,ako ti sta treba oko praone reci,imao praonu vec 10-ak godina i nek je sa srecom:cool:
poslikaj nam malo da vidimo kako peru:lol::D
 
Član
Prije par dana prolazio pored Estrade ja svirao cura mahala, bila je poprilicno dobra zato ljudi navalite jer ga vrijedi namjerno isprljati i ici na pranje :icon_biggrin:
..kad sam napisao 'isprljati' kontao sam na auto :lol::lol:
 
Član
ma ljudi dodji te i uvjerite se u kvalitet .... cure rade bolje od mene jer su prije radile na praoni
 
Član
melvin je napisao(la):
Prije par dana prolazio pored Estrade ja svirao cura mahala, bila je poprilicno dobra zato ljudi navalite jer ga vrijedi namjerno isprljati i ici na pranje :icon_biggrin:
..kad sam napisao 'isprljati' kontao sam na auto :lol::lol:

ali po mogucnosti isprljati ga dole sto nize, oko pragova, pri dnu karambolke i tako ti dijelovi sa nizom nadmorskom visinom :D :lol:
 
Član
Dnas prolazio nisam imao vremena da svratim. Vi sjedili pod suncobranom, motor pored parkiran, a dedo pored puta se naslonio na štap i ne mrda (valjda gled'o ženske) :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Prije par dana prolazio pored Estrade ja svirao cura mahala, bila je poprilicno dobra zato ljudi navalite jer ga vrijedi namjerno isprljati i ici na pranje :icon_biggrin:
..kad sam napisao 'isprljati' kontao sam na auto :lol::lol:

ali po mogucnosti isprljati ga dole sto nize, oko pragova, pri dnu karambolke i tako ti dijelovi sa nizom nadmorskom visinom :D :lol:

..upravo tako ako treba izbrusiti pragove komplet da ona konta prljavo da bi u tom polozaju sto duze ostala :lol:
P.S. Dodjite na pranje ;)
 
BHT Ovisnik
melvin je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Prije par dana prolazio pored Estrade ja svirao cura mahala, bila je poprilicno dobra zato ljudi navalite jer ga vrijedi namjerno isprljati i ici na pranje :icon_biggrin:
..kad sam napisao 'isprljati' kontao sam na auto :lol::lol:

ali po mogucnosti isprljati ga dole sto nize, oko pragova, pri dnu karambolke i tako ti dijelovi sa nizom nadmorskom visinom :D :lol:

..upravo tako ako treba izbrusiti pragove komplet da ona konta prljavo da bi u tom polozaju sto duze ostala :lol:
P.S. Dodjite na pranje ;)

ma samo im reci da malo bolje isperu ispod blatobrana,izand tockova:D
 
Član
menso206 je napisao(la):
ima u bugojnu jedna praona gdje zenska pere :) milina je gledat kad se naguzi haha a bomba :)

Gdje to da odmah idem, daleko mi druže do tvoje, skuplje mi pranje o novog auta ako bih dolazio tamo:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top