Nova 2012 nove promjene :)

Nova 2012 nove promjene :)

Član
Dakle raja pala odluka da se skrha kolicina love u audio sistem , kupilo se neke nove , neke polovne robe ali se sve upotpunilo osim sto fale paneli koje cu morati napraviti ... Bit ce i to zanimljivo btw molim sve one koji misle da mogu bilo kako pomoci oko tih panela kako i sta bih mogao nek se jave sve mi sugestije dosta pomazu hvala unaprijed :)

E od opreme sam nabavio slijedece :
HU Alpine 117RI
Sistemi DLS r6c 16-ke sa visokotoncima
Sistemi DLS 13-ke
Ovalci 6x9 DLS
Bass RF HX2
Amp GZNA mono
Amp GZ 4 ch
Kondenzator Hifonics
Instalaciju 100 plusa i 50 minusa osigurace distribucije chincheve i sve da se sve moze uredno i pedantno svezati :)

I najpohvalnije od svega sto je klub u kome sam ja clan , odnosno amk Venom nabavio TERM LAB tako da sve sto se pokopca moze se provjeriti :))
 

IGY

Član
hoces kupiti moje panele sa ibize :D
nemoze ti laksi put biti, samo treba vidjeti mogu li se uglaviti kako kod tebe
 
Član
Au, biti ce to izgleda pravo kvalitetan i jak sistem. Samo naprijed ;) Kakve su šanse da neko van AMK Venom-a dobije ocitanja na termlabu? :icon_question:
 
Član
Zgodna se oprema skupila;)
Bit če tu finog rezultata i buke:icon_smile:
Samo naprijed i sretno :icon_smile:
 
Član
Reflex je napisao(la):
Au, biti ce to izgleda pravo kvalitetan i jak sistem. Samo naprijed ;) Kakve su šanse da neko van AMK Venom-a dobije ocitanja na termlabu? :icon_question:

Pa iskreno najvjerovatnije cemo poceti raditi mjerenja jer valja otplatiti term lab tako da ti jedino mogu javiti sta i kako cim to pocne veliki pozz :D i hvala za komplimente :D puno znaci

IGY je napisao(la):
hoces kupiti moje panele sa ibize :D
nemoze ti laksi put biti, samo treba vidjeti mogu li se uglaviti kako kod tebe

mogli smo sta skontat :D , cim auto zavrsim zvat cu te da probamo sta uknapirati

Hvala svima na lijepim rijecima ;);)
 
Član
hx2 je bio kod mene to sam ja radio kutiju za crx hondicu tako da za to sve pohvale, 2x2 zavojnice idu na 1 ohm bez problema sto je za brpa SUPER :cool: ... pojacalo je isto pun pogodak posto taj rf i trazi nesto od 2 kile da ga pokrene kako treba (iako pise da je kilu rms-a :D) ... jedini belaj je sto ces morat kutiju radit novu sa vecim portom, taj je premal za db-a :icon_rolleyes: ... sve u svemu nek je sa srecom ;)
 
Top