Nosac karburatora golf 2 gdje kupiti??

Nosac karburatora golf 2 gdje kupiti??

ne znam vise sta da radim,jer poslije orginalnog nosaca karburatora koji je samo kod mene prevalio oko 250 000 u belaju sam,jer sam kupio 2 nova,kod kareta i u anetu i obadva su nakon nekih 15 dana pukla i auto se gasi.....motor je 1,3 sstari model...gdje da nadjem pravi?????na otpadu?
 
Član
cekaj malo tebi treba usisna grana sa nosacem za karburator?
ili nesto drugo?

ja mislim da ti buraz ima usisnu granu od 1.3 pa ako ti ona treba potrazim je u podrumu i ako nadjem dogovori se sa njim za cijenu
 
Član
ako se ne varam tebi puca ona guma izmedju karburatora i grane karburatora. Ako se ne varam to je to. Isti sam problem i ja imao,kuburio s tim dva mjeseca,probao sve i svasta,na kraju sam kod tokara od aluminija napravio imitaciju one gume,fino izmjerio i sve,i tokar mi napravio. Poslije toga nikad nisam imao problema,napravio sam dobar posao,smanjio sam potrosnju,auto imalo mirniji rad,tu mi je uvijek curilo gorivo i uvlacio se fals zrak;)
 
ma guma ispod karburatora sto dodje na granu;nosac onaj sa 4 sarafa i tu uzima fals zrak i gasi se....odoh do otpada da vidim ima li nesto ocuvano njemacko,nema mi druge..
 
Član
buraz gubis vrijeme,pogledaj post koji sam ti napisao,otidji do tokara i napravi od aluminija,zatim napravi dihtung od nekog finog materijala i rijesio si problem. Te gume su toliko nekvalitetne,i kad tad ce ponovo puknut,kad odradis ovako kao sto sam ti ja rekao neces vise imat problema;)
 
Top