Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

zelja iz djetinjstva ispunjena ! :D
Nissan Silvia s12 Turbo veoma očuvan ,djed i baka ga vozili ,znači smiješno.
auto utegnuto a joj . Zna se zbog cega je kupljeno auto da odma razjasnim :)
Kupio sam auto pre nekih 3h i jos nisam svjestan toga :)
Evo jedna slika pa ujutru kad dodjem sa posla ako uhvatim vremena sve lepo poslikam.
Sto je najvaznije motor je cista 10ka !
1176107_10151892176953824_158830668_n.jpg

Umoran sam i spava mi se,slike uskoro ! ;)
Lijep pozdrav ,dreams come true !!!!
 
Administrator
slikaj ga sutra malo oblje posto se ovde na slici bas ne vidi dobro inace neka je sa srecom sa novim autom;);)
 
Član
Auuuuu prekrasno,pamet u glavu i sredi to da valja,mani se low and slow dotjeruj mehaniku da sto vise ide bocno a ne pravo :p Drago mi je jer znam kako je kad se san ispuni,meni je zelja bila da u mome prvome autu koje sam platio svojim zadnjim parama bude dobra muzika i ozvucenje i dobre felge i ispunio sam mogu zamisliti koje veselje je kod tebe sa ovim strojem,sretno drug
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Super autic. Koliko sam cuo ovaj ide u bok bas ekstremno lagano i u skoro svakoj situaciji :cool:

Bogami ja sam za S12 cuo da najteze ide bocno tj. s13/14/15 (pogotovo oni sa limited slip diferencijalom) idu dosta lakše. Ali S12 bi trebao da ima baš cvrstu šasiju

Extra auto drug. Čuvaj ga što više stock da bude, ipak je to auto na granici da postane oldtimer ;)

edit: da nije ovo onaj sto se prodavao pravo jeftino na piku :) ?
 
Član
Lijepo je kad neko sebi uspije ispuniti dugogodišnju želju, baš je cool auto :cool:

Šza diaspora radi za mjesec kupi čovjek auto :D
 
Top