Next.ba -Najjeftinija online kupovina tehnike !

Next.ba -Najjeftinija online kupovina tehnike !

Član
Racunari,racunarska oprema,tv,fotoaparati itd www.next.ba ,, uvjerite se i sami ! Za kupovinu preko 20 KM kucna dosatava besplatno u roku od dva dana i manje !!;)
 
Član
Nije moje od mog prijatelja je,pouzdanost ,kupovina i sve ostalo je bez greske,ima dosta ljudi koji cak iz susjedne Srbije vrse kupovinu. Cijene su najjeftinije na trzistu BiH a izbor je vrlo velik i svaka kupovina preko 20 KM ima besplatnu dostavu na kucnu adresu u roku od dan-dva ! Sjediste radnje se nalazi u zgradama malog Bosmala. U koliko imate jos pitanja pucajte :D:icon_smile: A placanje se i vrsi kesom samo licno u svojoj kuci ,zasto placati vise para kad mozes dobiti za dosta manju cijenu taj artikal na kucnu adresu ;) Cijene su daleko manje negobilo koja radnja u BiH,imate stranicu i gledajte ,uporedujte itd :D
 
Član
Dobra ponuda bas gledo ove usb memorije ni u jednoj radnji vamo na podruciju TK do sad sto sam gledo nema ovakvog izbora :icon_smile:

Cijene nisam usporedjivo sa drugim prodavacima al vjerovatno da ima povoljnih stvari
 
po meni i nisu bas nesto jeftini ima nekih stvari koje mozes i drugdje kupiti za cak i manje para nego u ovoj trgovini a điđe do 20 markica i ne narucujem preko neta to kupim gdje bilo jer nije neki novac ali ove malo vise cifrene artikle njih cak moze se naci jeftinije nego ovdje tako ko voli nek izvoli ipak orijentacije radi dobra stranica ;)
 
Top