New Golf review

New Golf review

Član
Davno je trebalo otvoriti jednu temu i tu sve držati a ovi koji se ne uklapaju ban ili kako već ide..

Ja čekam da dođe testni primjerak pa da odem da probam, uvijek je bio komentar 'isto' auto a ti kad sjedeš probaš vidiš da nije da su određene stvari unapređene...a mislim da će tako i biti sa sedmicom.

A3 je došao u bih, tu su i cijene koje su astronomske, a klasa je stigla...za očekivati je možda krajem oktobra ili sredinom novembra da stigne sedmica u bih...a obzirom kakva je cijena a3, a klase golf 7 ima šta da traži u bih

Jedan poprilično detaljan video, možete vidjeti rew detalja
http://www.youtube.com/watch?v=Jt4pPJ8wDlQ

Čak ima i 7 sa panoramom što je cool ovako..

Ps. ako primjetite ovaj čika govori da se radi o gti konceptu i da to nije konačna finalna verzija jel gti se još nije počeo praviti....

Mislim da live izgleda dosta bolje
 
Član
juce sam ja gledao testni primjerak sedmice, necu puno pricat, samo cu reci da je velika razlika od dosadasnjih modela, sad bas vuce a3-ci. Unutrasnjost mi je fantazija, koliko rece gospodin iz salona ovdje ima naruceno vec dosta komada:cool:
 
Član
Eo sedmica dolša u sloveniju cijena 1.2 tsi 77kw trendline 4vrata 15.833 eura ,2 vrata 15.142 u verziji trend sa bluemotion tengologijom sistem sart stop, manulena klima, esp, tač radio bez cda ali sa aux i sd karticom, 7 zračni, el stakla i ostalo..

1.6 tdi 77kw isto bluemotion 17.004eura za trend 18.3 za com i 19.22 za higline

Trenutno najskuplji model je 2.0 tdi 150ks blue motion higline dsg 23.581eurica

Očekujem slične cijene i u bih.

Ako neko ima komentar bujrum :)
 
Član
Čini mi se da je 6-ica bila skuplja. Nisu loše cijene, imaće dobar prolaz na tržištu, kao i svaki Golf.
 
Član
aServis, cijene apsolutno nisu visoke.. s obzirom da je u highline ubacen xenon i ostalo, uopce nije puno, dok sam sjedio u testnom primjerku a3 2.0 tdi, nista posebna oprema, neka sportska sjedista, 17ke i cd player, 67 hiljada-malo je reci smijesno.. za 67 milja nov q5, a4 sa boli glava opremom, novi passat, CC itd...
 
Član
I to je relativna stvar , jer Golf 1.6 TDI 77KW košta kao C5 1.6HDi 84KW , za mene tu ne bi bilo dileme , ali svaka roba ima svoga kupca...
 
Član
To što se tiče cijene c5 i g7 je tačno...a tačno je da će c5 gubiti duplo više nego golf...možda to nekome i nije bitno...ali

po defoltu dobijate stvari koje su nosile pare, klima, radio, el podizači, esp, itd sad to dobijete već u osnovnom modelu...takva petica ili šestica sa možda još nekom sitnicom nije bila ispod 40 dok već sad je bolje...

Sad se bukvalno šestica ne isplati uzeti ni sa raznim popustima :)

Dok sad 1.4 tsi 6 stepni 120ks higline koji ima opreme po meni dovoljno za neki 36 milja...sa nekim perverzijama do 40...

Jedno je sigurno sedmica će biti.....
 
Član
skonto napokon i vau vau da nemoze sve prodavat pod dodatna oprema

samo me zanima kako ce ovi stariji regovat na ekren osjetljiv na dodir :lol:
 
Top