Neugodnosti radi čuvanja svojega auta

Neugodnosti radi čuvanja svojega auta

Član
Je.o to da vidis kak sviraju i blicaju kada ja dam zeni da vozi (uci se tek iako ima vozacku 7-8 god) pa ona popizdi i nece vise da vozi :) reko ko ih jebe neka sviraju ili prestizu ili nek rade sta god hoce ti svoje pa svoje 40'est pa 40'est, nek jebu i mater ak hoce ja samo pustim muziku na suvozacevom sjedistu i smijem im se kada mrko gledaju u prestizanju. Ak ko stane ima stari dobri viljuskati kljuc od volana u vratima ...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
BMW 316i 90god je napisao(la):
Nek mami svira:D Ja mu onda jos vise usporim :icon_biggrin: pa kad krene da pretice u manju i pun :lol:

i uz ovo si sigurno jedan od onih koji blicaju raji da uspore iako nema policije, a kada ima onda ne blicas.. :icon_mad:

:lol::lol: e to ne radim. Uvjek blicam kad ima policije jer znam kako mi je bilo kad sam im naletio pa iz djepa 40 KM, zato uvjek blicam;)

I to se zezam gdje znam da nema policije. I jos se par puta desavalo tako da napravim kolonu pa budem prvi u koloni i naidjem na policiju i spasim nekome 40 KM;)
 
Član
Skoro mi se desilo vraco se iz doboja i prolazio kraj bivseg VF iso prema jelahu, znam tu ima policije i ja lijepo usporio po ogranicenju 50 blizim se raksrsnici, kad neki saban svira i blica da ja ubrzam ja usporim i pomaknem sem u stranu da me moze obic a nece lola da me prestigne, pa ja lijepo spusitm brzinu na 30. Mislim da sam mu sve jedan zivac pokido :D
 
Član
Ma nemaju ljudi nimalo strpljenja, ja pustam nekog da se prestroji u moju traku i pritom kulturno da zmigavac,,oni odmah sviraju,govore da sam luda,a guzva samo takva... A sto se tice lezecih, ja idem laganice preko njih, moze jedino mami svirati,ako ne moze da saceka,nek me fino zaobidje :) Ja se prva zamislim i ne vidim da se upalilo zeleno i ovaj iza svirne i odmah krenem i jos mu se zahvalim :)
 
Član
ma ako sviraju ja samo spustam po 10 na sat ako i dalje sviraju ne obidju jos deset ili eventualno stanem obidjem auto malo pogledam da se nesto nije otkacilo u dani ako sviraju.nije mi auto spusteno ali je ponisko tezak motor male gume ma nevozim brzo kroz grad.;)
 
Član
Evo kad smo kod toga, moja ulica dobila drugi lezeci danas, i to asfaltirani lezeci, a na 2ipo metra od njega i dalje zjapi ulegnut kanal dubine 5 cenata sa ostrim prelazom...taman su ga mogli pokrpiti i jos bi im ostala kariola asfalta, ali joooook :icon_mad: Vala ne prelazim po gradu 30km/h, pa makar me zivot stajalo...mrssss :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
A kako su poceli lezece praviti po gradu po slobodnoj procjeni za godinu dana nece biti ulice u kojoj ih nema i ali hajde barem necemo placati kazne dok uvijek usporis pa polako uvijek ce se naci netko tko ce proletiti prije tebe :lol: :lol: :lol:
 
Član
Nije dzaba Mostar dobio nadimak grad lezecih policajaca, kupit dzipa kakvog i opleti po rupama :lol:
 
Član
hmmm cek cek reakcija je....
bean1.jpg
 
Član
ma pusti ...sta ce im lezeci..samo peru pare sa njima..ove gradske ceste po njima sve polomi i bez lezecih.. ima ba ulica u gradu gdje bukvalno 20 kad vozis polomi svo auto...
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
gdje ce ti pomoci 2-3 sekunde ne kontam, kao ni kod ostalih slicnih slucajeva ...



ma ne radi se zapravo o tome da ih vi usporavate ionako su vecina tih vozaca inace spori, vec im idete na zivce vi sa sredjenim autima :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top