Netko iz Bijeljine da pogleda vozilo ?

Netko iz Bijeljine da pogleda vozilo ?

BHT Ovisnik
Pozdrav,imam uslugu,naime rođak kupuje auto,hoce striktno audia 16 c4,sve sto smo zvali i vidili je kriticno,covjek mi se cini iskren pa mozda netko zna auto,ako ima tko da ga pogleda,da vidi u kakvom je stanju,kako radi,jel udaran i sl. jer da mi idemo i gledamo auto,a bude los ode malo novaca i zivaca jer ovako bi uzeli slobodan dan i za vikend i dosli,pa ako ima tko bio bih vam zahvalan:icon_smile:

ovaj je auto
http://www.pik.ba/artikal/1542736/audi-a6-c4-benz-plin/

hvala unaprijed:cool:
 
Član
Pogledacu ja s drugom ali ti castis kafom kad dodjes :D:D:D

Kad ti treba to, odnosno do kad ?

Osim ako ga Ljuboje ne kupi prije jer se i on tamo raspituje :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
tek sad viđoh,nema problema,bit ce kava i piće:D
pa mislio sam do subote,ako bi valjalo otisli bi po njega:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
nemorate se toliko muciti da sad trazite od nekoga ako nemate dijagnostiku,sto god ucinili hvala puno,znaci mi,bude li ured mi dolazimo u subotu,hvala mnogo,pa kada pogledate samo javni ovdje ili na pm da dogovaramo:cool:
 
Član
Danas oko 12h se nalazimo s covjekom, posalji mi na PM i tvoj broj pa da ti javim sta smo vidjeli.
 
Član
:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Polako ja to detaljno gledam :D

Jebiga na poslu sam pa ne mogu bas tako brzo ali evo pocecemo od slika, ja sam slikao sto sam vidio da ne valja :) a ne da lijepo izgledaju slike pa evo :

eqnsd0.jpg


xbzknk.jpg


o6ikv6.jpg


33o3xtu.jpg


168ixe8.jpg


209nhip.jpg


E sad generalno auto nije lose, ali nije ni novo, ima ovih gore sitnica da se sredi, motor nije opran a ni auto bas al ajd. Nisu mi se snimile u telefon 3 slike, zadnja stopka je bila pukla pa zaljepljena, prednji branik malo visi i oko baglama na vratima ima malo rdje ali nije strasno nista sad da je trulo ili tako nesto nego vidi se malo smedje :)

Auto ide dobro, ne osjetise dal je plin ili benzin, plin je naravno sekvencijalni, ne lupa nista na trapovima ne vuce nigdje, ne cuje se unutra skoro nista, kad stojis pored auta fino tiho radi.

Jedini potencijalni problem koji sam ja uocio je da malo kao nemirno radi na leru, znaci malo treska, kao da trokira malo znaci i to nije strasno ali osjeti se. Po meni to moze biti dizna moze biti svjecica, moze biti kabal moze biti ...... Kaze da je svjecice mijenjao ove godine.

I to ti je to sto sam ja vidio.
 
BHT Ovisnik
hvala ti puno,i de mi samo jos reci jel truo inace igdje osim ovo na slikama,pod ili obrve? cini se da idemo ujutro po njega:cool:
 
Član
Pa koliko sam ja vidio nije sad nisam ga imao gdje na kanal ili dizalicu covjek radi pa je to sve na brzinu pogledano, meni se cini da nije nigdje osim ovo sto sam slikao a i ovo koliko ja vidim nije strasno nista.

Pa eto nek i rodjak vidi a kad dodjete mozemo mozda srediti negdje neki kanal ili dizalicu mada mislim da nema potrebe :)
 
BHT Ovisnik
ma nema problema,evo rođak je vidio i sve,pa cekam da zovne da proba spustiti cijenu jos:icon_smile:

hvala puno,ako dolazili javim se:cool::cool:
 
Član
Rekoh ti ima na vratima jos malo i na stoku oko baglama ali nije trulo ne otpadaju komadi nego vidi se da je malo pordjalo.

Kazem ako uzima sebi da mu traje treba mu malo paznje i sitnica u principu meni se svidja.

A najbolje od svega nisam slikao tablu :D ima satic za napon, ima satic za temperaturu ulja pored ostalih standard instrumenata.

Jos ima sony mp3 plejer sa daljinskim sto svijetli po noci :) ako ti to sta znaci, a znam da svjetli jer i ja imam isti, dugmici na daljinskom su od one gume sto svjetli zelenkasto iliti fosforoscentni tacnije :D:D:D


Samo eto mozda se raspitaj malo kod nekog, oko ovog treskanja na leru, moja predpostavka je da ne valja ili je zaprljana koja dizna. Ali rekao sam vec moze biti i oko struje nesto a moze cak biti i nosac motora ili tako nesto. Na njemu su valjda neki nosaci sa uljem .... ali oko toga vec ne znam.

Kazem lik je uredan po meni i mislim da bi jos spustio cijenu zbog tog farbanja branika i tako tih sitnica.
 
@ menjic svaka cast i od mene sta drugo da kazem nego da sam prijatno iznenadjem za ovakvu uslugu nadam se da ima jos mnogo takvih ;)

:icon_exclaim: ;)
 
Top