NESTO NOVO!!! Turbo Blow-Off Whistler

NESTO NOVO!!! Turbo Blow-Off Whistler

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
FuelForTheSoul je napisao(la):
Zna li neko gdje bi se ovo moglo nabavit u Tuzli i kako bi zvucalo na 2.0 HDI motoru????

sranje zesce, ako ko ima viska para nek ih da meni,:icon_twisted: bolje ulozeno nego ovo smece kupovat, za 2 dana ti pocne ici na zivce:icon_confused:

A neko je pisao nedavno da je kupio u Mercatoru u Tuzli cini mi se 25km da je placeno.
 
Ma papanluk , al tako ti je to sto bi ljudi stavljali LSD kad imaju baglame , sto blow of kad imas ovu pistaljku za auspuh :lol:
 
Član
kako se lako stavlja tako se lako i skida!! nebi ti u sarajevu stajalo ni 2 dana na autu neki cigo bi ti to skinuo!!
 
Član
hahahahhaa, nevjerovatna kopija "blow off-a", ma dajte ljudi hahahahahha, kakve ovo ima veze sa blow off, zvuci ko djecija pistaljka kineske kvalitete,,
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
potpis za najedanje:):):) mozes citav dan zderat pite, cevapa, jogurta i jos se taxijem kuci vratit za te pare:) :cool: ;)
 
Ev vako care ja sam kupio to 25 km i ko k* je vjeruj mi nisu u nas americka auto po 200 hp minimum da to podrze jer u nas kad stavis samo pisti kao pista djecija a stvarno i ja sam bio zagrijan reko sad ce za goflom se okreati glave al naravmo al sa osmjehom :))) tako da nije preporucljivo a znam da ces opet uzeti i ja sam imo takve komentare nevalja ovo ono dok nisam buy nisam se uvjerio tako da radio sta hoces tvoje pare moj savjet samo.A slazem se sa tobom ljepa stvarcica kad funkcionira kako treba ;);):icon_smile::icon_smile:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top