Nesreća u Tuzli: "Centrotransov" autobus udario u stub rasvjete i srušio semafore

Nesreća u Tuzli: "Centrotransov" autobus udario u stub rasvjete i srušio semafore

LSD

Član
vozac je imao "infrakt" ili kako vec se kaze nezz ni ja.to je razlog ove nesrece
 
Član
IGY je napisao(la):
kako god da se kaze od srca je, jebaji ga :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Yes da nije smješno, al',...:lol:

Nego, koliko je još tih čunjeva ostalo u Tuzli da se poruši:icon_question: :D
 
Super Moderator
saledoboj je napisao(la):
picoke su najveci problem u tuzli zagledas se i eto ti belaja ima dobre butre zemlja gori, ja nikad autom nisam smio zalazit gore oko korzoa bojim se napravit cu belaj:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:



sad bez zajebancije, nebi me cudilo da mu je neki djavo otkazo kakvo im je odrzavanje...inace ovakve buseve oni su nabavili 98 godine nove novcite dosli iz fabrike

ma kakve 98 druze..imaju oni jedno 20-30 MAN-ova lions coach i otprilike 80% ih je veoma dobro i ocuvano i od 2003 pa do 2011 su godista al salju ih na duze relacije..a ovi neoplani ima ih i 89 godiste i puno njih 91-92..nemaju nijednog neoplana novijeg i ni jedan nije u dobrom stanju (osim onog exclusive i jos par mozda)..cesto idem njihovim busevima i svaki skoro je uzasan krs i rijetko koji da ima gume koje nisu ''slick''
 
Top