Nesreca na ormanici, poginule tri osobe!

Nesreca na ormanici, poginule tri osobe!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adi187 je napisao(la):
To ti mislis da se tebi ne moze desiti mos ti ici i 60 pa poginuti, i mi onda trebamo pisati tu, sto je ikako vozio :icon_eek:
da je sjedio kod kuce ne bi poginuo :icon_rolleyes:

sa 60 ne mozes ovako auto razbiti







Svakako, steta mladih zivota.
 
Član
Acu sam poznavao iz vidjenja, i nisam vidio da je ikad divljao sa autom, a ova dvojica su zajedno radili u Tepih Centru Kasmir, i juce dobili platu, jedan od njih je polozio prije na par dana. Stvarno mi zao ipak su to mladi momci, tek poceli da zive.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
R.I.P
žalosno stvarno ,nema dalje, ovo je dno za njihove roditelje, njima je sad najteže.

al kontam evo pola sata i nikako da skontam odkud kamion ovako okrenut na ovom mjestu :icon_rolleyes: :icon_question:

kako su se oni kretali

kamion je sipao gorivo na benziskoj i cekao da se ukljuci
 
Član
edo_benz je napisao(la):
ja sam samo izrazio misljenje ,majku mu jel sad svi trebamo pizdit tu
meni niko nemora pisat kad zalijepim :cool:
Ma ne moze momak to auto zaraditi sam jedino ako je izucio za inzinjera i odma dobio poso na strani jer kod nas i ako imas tu skolu dzabe ako nemas iskustav ali to nije ni vazno malo on malo stari covjek gleda novije auto sigurnije svako tako gleda svomee djetu momcima RIP:icon_sad:
 
R.I.P
btw ..kako gledam.. sve cesce i cesce smrtno stradali su osobe do 20tak godina..i skoro uvijek brza voznja (izmedju ostalog) :icon_sad::icon_sad:
 
Član
Steta mladih zivota ali to ne cudi...:icon_sad:

Prije nekih sat vremena odem malo da se vozam.. Izadjem na jedan pravac izmedju ribnjaka i vozim po PS-u. Nedugo zatim me pretice pasat 6 sa austrijskim tablicama i odmah za njim identican jos jedan sa domacim tablicama. Kad me ne odnesose sa puta. Ja sam isao 80 a oni sigurno duplo. Sibnem im duga i dignem na 100 a ovaj sa domacim tablicama gasi svjetla svako malo. Mrkla je noc nista se ne vidi, nedo Bog da mu neko izleti... Stranac je brzo odustao a ovaj nakon par Km stao i zena sjede za volan. Garant je mislio da ga narodna milicija prati:D
I poslije se ljudi pitaju zasto se gine:icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
ne kontam samo sta si postigao sto si isao za njima i upalio im duga svjetla,da ih zaslijepis il sta?
 
Član
Pa nisam im drzao cijelo vrijeme duga.:D A cilj je bio da pomisle da je presretac i da se smire!
Inace tu se vozam pa mi je bilo usput i nisam vozio stalno za njima nego nekih 500m jer nisam lud da ih sustizem na toj brzini.
Prvi je odmah skrenuo a onda je ovaj spustio brzinu i skrenuo da se zamijene:D
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Pa nisam im drzao cijelo vrijeme duga.:D A cilj je bio da pomisle da je presretac i da se smire!
Inace tu se vozam pa mi je bilo usput i nisam vozio stalno za njima nego nekih 500m jer nisam lud da ih sustizem na toj brzini.
Prvi je odmah skrenuo a onda je ovaj spustio brzinu i skrenuo da se zamijene:D
da sam ja negdje zurio a da si meni to uradio ne bi se fino proveo ;)
 
Član
Stvarno žalosno R.I.P
Prije dvije nedelje izašao u Pashi i pored mene za stolom cijelu veče 3 momka piju najstariji je cca 21 god. i 'frajer' izlazi iz diska i skida table da divlja sa mečkom al' jbg kad pičke gledaju moraš se pokazati:icon_mad: i ode dole prema markanu ubii e takve ne treba žaliti jer mogu ubiti nekoga na putu da hoće oni u nešto se zabiti sami, to je moje mišljenje.
 
Član
melvin je napisao(la):
Stvarno žalosno R.I.P
Prije dvije nedelje izašao u Pashi i pored mene za stolom cijelu veče 3 momka piju najstariji je cca 21 god. i 'frajer' izlazi iz diska i skida table da divlja sa mečkom al' jbg kad pičke gledaju moraš se pokazati:icon_mad: i ode dole prema markanu ubii e takve ne treba žaliti jer mogu ubiti nekoga na putu da hoće oni u nešto se zabiti sami, to je moje mišljenje.

pa eto da je umjesto kamiona bio neki punto il eto ne bitno koje auto al bilo bi sigurno jos nastradalih :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top