Neobux - internet zarada

Neobux - internet zarada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo registrovao sam se na ovu web stranicu, gdje klikas odredjene linkove, posjetis web stranice, provedes odredjeno vrijeme i za to vam plate 0.010$.

Minimalna isplata 2$, ali morate imati paypal.

Jedini razlog sto sam postao clan, je ona stara iluzija: "surfas internetom,a jos ti se placa", a i sa druge strane kad malo razmislim to mi ne treba 20 sekundi da posjetim te stranice.

Ako ste zainteresovani da postanete clan, a i meni da budete referrer mozete kliknuti na ovaj dole link:



Takodjer pisite vasa misljenja i iskustva ako ih imate sa ovom stranicom.
Pozz
 
Član
Pokusavao sam i s tim, ali cini mi se da sam nesto morao platiti, ili je bila neka druga stranica. Uglavnom sam poslije presao na bux.to , 3 referala, i nekih jadnih 10 dolara za mjesec, a min. isplata 50 $, pa sam onda napravio botove, skinuo autoclicker, promijenio svakom botu IP adresu, kad ce kliktat, koliku pauzu da uzma, i brzo sam stigao do tih 50 $, zatrazio isplatu, i prestao sam s tim, cisto sumnjam da ce isplatiti jer sam isao laksim nacinom ;)
 
Član
Ma masa stvari ovog tipa je WOT, ali ovo mi nekako djeluje jednostavno, a posto svaki dan sam min. 1 sat online, kliknem par puta i to je to, nista ne gubim...
 
Ja i tri jarana klikali na bux-u prije dvije godine, nikad para nismo dobili nakon sto smo dostigli dovoljno za isplatu! Tako da ovo smao gubljenje vremena, vjerovatnost da ces sta zaraditi ti je ista k'o i sansa da ces dobit' na bingu = nikakva hehe!
 
Član
Cisto sumnjam da ces tako ista zaraditi,moja sestra je prije godinu dana igrala se sa tim glupostima ali isplate nikad nije bilo niti ce biti :)
Obicno gubljenje vremena
 
Član
Ja sam nekad ovo malo istrazivao.. Postoje neke stranice koje nesto malo placaju, ali ti sto placaju su neisplativi, jer klik ne vrijedi nista, a ovi sto nude vise, ne placaju, tako da je ovo cisto gubljenje vremena...:cool:

P.S.
Ja sam na bux.to dobio 10$ poslije cekanja od 7-8 mjeseci, sad za 500$ (koje sam zaradio autoklikerom) cekam vec godinu i nesto... :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
prijatelj mi vec 3 godine ovdje svaki dan klikce,i kad god skupi nesto to valjda ulozi da dobiva po vise para,u ove j*ene 3 godine ima 30$,bas se neki dan svađam s njima kakve koristi imaju od toga,bolje nek svaki dan ostavi 20pf,onda oni sta fali ovako iz dosade klikcat ovo ono,za mene cisto sranje,3 godine 30$... niđe veze
 
Član
ljudi moji nije valjda da vjerujete u ove gluposti ... bolje ti je otiđi na građevinu i zaradi za dan 50 KM ,
još imaš i pivu besplatnu...:cool::cool::icon_cool
 
Bokili je napisao(la):
ljudi moji nije valjda da vjerujete u ove gluposti ... bolje ti je otiđi na građevinu i zaradi za dan 50 KM ,
još imaš i pivu besplatnu...:cool::cool::icon_cool

tako je jarane...Nema dzabe ni kod stare babe...:lol:
:icon_exclaim:
 
hehehe
ja koristim bux.to i isplata ide
vec treci put u 5 mjeseci
kasne mozda pet-sest dana ali isplata stize

ako ima neko zainteresovan da bude referal pa da proba neka se rega na ovaj link pa nek proba http://bux.to/?r=kolecrankshaft

probajte pa vidite jer ima ih bruka koje ne isplacuju ali mene stvarno isplacuju
nadam se da nece to promeniti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top