neke sitnice oko audija dali je to uredu ili ne ?

neke sitnice oko audija dali je to uredu ili ne ?

e ovako momci da ne bih isao provijeravati auto i placati kontam bolje da ovdje pitam pa ko se razumije u tdi masine da mi malo pojasni.radi se o pd tdi motoru sa 96kw.znaci prva stavka je kada gasim auto nekad mi malo zatrese dali je to normalno za dizela posto sam prije benzinca imao pa se ne kontam bas.a druga stvar nekadtakodje mi se zna desiti kada dam gas i kada turbina pocne da vuce kao da povuce na trenutak izgubi malo snage i onda opet povuce kao neka rupa u ubrzanju.
i evo jos jedna stvar koja me iritira kada je auto na leru i dam milimetar gas samo ga pipnem cuje se kao neko zvecanje zvuk je slucan hmmm recimo kada imas gljivu tj sportski filter pa onaj zvuk eto nekako slicno tome.hvala unaprijed ko procita ovaj roman :D
 
Član
Vjerovatno zamajac ako trese.
A to za tu rupu u ubrzanju može biti više stvari, možda baš ima turbo rupu u tom nekom režimu, možda je malo začepljena, možda ima onaj filter začepljen,...
 
Član
99 % zamajac, osim u leru sto mijenja zvuk nakon odvajanja kvacila, bas na tim motorima se zna desiti prilikom ubrzanja da sjecne samo na djelic sekunde i sve poslije normalno vuce, ne svaki put ali se desava...
 
oke provijrim to mada i ja sam na to sumnjao svakako je u planu bio set kvacila sa zamajcem uskoro ovaj moze jos 1-2mj
 
Top