Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Početnik
@Pionneer Ovo je drugi put,prvi put je Dejan rekao,zasto:Zato sto smo dogovarali da pogledamo ja i njegov rodjak auta izmedju,ali kada njegov rodjak me je kao iz vedra nebba nazvao navecer u 18:30 i rekao evo ja idem iz doboja da se nadjemo na petlji zepackoj i pogledamo auta.U pola 7 navecer :icon_eek: ja nisam mogao . I zato ja kao neozbiljan,dajte molim vas,pitao bi vas kad bi vas tad neko nazvao po mrklom mraku i da li bi otisli.I opet ja neozbiljan,nisam htio da se svadjam i zato sam sutio.
A ja nisam nikog zahebao za pare tj da sam mu ostao duzan,poslao nesto osteceno,neispravno ili da sam slagao o stanju necega.Ima dosta momaka koji ce potvrditi ovo sve.
Jednostavno okolnosti su takce bile da je meni prece da ja rijesim svoje veoma ozbiljne probleme,kao sto bi i vama bilo.I sa nerminom sam dogovarao kupnju gewindi njegovih,i imao pare 400km ali nakon dogovora imao sam blazi udes,i naravno prece mi je bilo popraviti auto nego dati pare za gewinde.Kao sto bi svakom bilo.Momku sam se izvinuo i momak je razumio.
Vec sam rekao ako zasluzujem kaznu dajte mi je prihvatam je jer znam da sam pogrijesio ali ja msm da nisam napravio nesto Vao ili neki tezi problem/prekrsaj/krsenje pravila tj da sam zahebao za pare i sl.Niko nije ostecen nit je ko pretrpio bilo kakvu stetu.
;)
 
http://www.pik.ba/profil/hamzaflex/

-osobi sa navedenog pik profila prodam mobitel b7722 (sve ima pod njegovim zavrsenim artiklima) prije nove godine,
i on se meni javlja nakon tjedan dana kao mobitel nije u redu,ne moze se javiti itd...
i trazi povrat novca u istom iznosu koji mi je dao...

ja ponudim to da donese mobitel i dokaze da je tako...dodje lik,ja ga zovem i moze se javiti...i tako 20 puta...
sljedece mu nudim da odemo u mobitel shop po njegovom izboru,i ako bude nesto da troskove snosimo pola pola,ali ne,on samo hoce novac natrag...u toj cijeni od 200 km sam mu poklonio i samsung e1080...a kad sam mu na kraju vratio 200 km
rekao je vratiti e1080,ali nista od toga...tako da me je zalevatio za mobitel,i jos sto sam ja trebo tjedan dana testirat b7722
prije sljedeceg prodavanje...al eto da se zna,taj mobitel i sad koristi moj poznanik,i nikad nije imao nijedan problem.


uglavnom,ne preporucujem suradnju s njim nikakvu (dojmovi na piku ostavljeni su taj dan kad je uzeo mobitel,a ne vratio,inace bi dobio negativan) ;)
 
Član
http://www.pik.ba/profil/elniho/

s ovim likom ne preporucujem nikakvu saradnju, al bas nikakvu. Javio se da hoce od mene da kupi laptop, dogovorimo se mi, da on meni podatke i sve, i dogovorimo se kad da mu posaljem laptop. Od pocetka me malo bilo strah da ne posaljem laptop pa ga on ne htjedne preuzet i onda moram platit postarinu u oba smjera, a i vidim da nema neku reputaciju, al ajd ponovo se cujem s njim, ponovo se dogovorimo, nije problem nikakav salji laptop. Cak je poslao i zahtjev da se zavrsi kupovina, al sam mu rekao da cemo finalizirat kupovinu kad preuzme laptop a ja dobijem pare
Sad u 6 sati me probudi telefon, kad sam ga uzeo vidim zvonio je nekoliko puta i ima nekoliko poruka. Poruke mi salje neki totalno drugi lik, kaze izjebat ce te, nemoj mu slat laptop. Udjem na pik kad vidim ovaj poslao poruku kao nemoj slat laptop predomislio sam se. Ne preporucujem s ovim debilom nikakvu saradnju
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
@Pionneer Ovo je drugi put,prvi put je Dejan rekao,zasto:Zato sto smo dogovarali da pogledamo ja i njegov rodjak auta izmedju,ali kada njegov rodjak me je kao iz vedra nebba nazvao navecer u 18:30 i rekao evo ja idem iz doboja da se nadjemo na petlji zepackoj i pogledamo auta.U pola 7 navecer :icon_eek: ja nisam mogao . I zato ja kao neozbiljan,dajte molim vas,pitao bi vas kad bi vas tad neko nazvao po mrklom mraku i da li bi otisli.I opet ja neozbiljan,nisam htio da se svadjam i zato sam sutio.
A ja nisam nikog zahebao za pare tj da sam mu ostao duzan,poslao nesto osteceno,neispravno ili da sam slagao o stanju necega.Ima dosta momaka koji ce potvrditi ovo sve.
Jednostavno okolnosti su takce bile da je meni prece da ja rijesim svoje veoma ozbiljne probleme,kao sto bi i vama bilo.I sa nerminom sam dogovarao kupnju gewindi njegovih,i imao pare 400km ali nakon dogovora imao sam blazi udes,i naravno prece mi je bilo popraviti auto nego dati pare za gewinde.Kao sto bi svakom bilo.Momku sam se izvinuo i momak je razumio.
Vec sam rekao ako zasluzujem kaznu dajte mi je prihvatam je jer znam da sam pogrijesio ali ja msm da nisam napravio nesto Vao ili neki tezi problem/prekrsaj/krsenje pravila tj da sam zahebao za pare i sl.Niko nije ostecen nit je ko pretrpio bilo kakvu stetu.
;)


Alo bolan, nemoj pricati gluposti, izradio si lika bezveze, ako ti tata nije dao da prodas auto mogao si reci a ne da covjek ko ovca dodje do tebe iz Sarajeva i ti lafo nisi ponejo telefon pa se zato nisi javljao! posteno je reci usro sam i izvinjavam se, ja mrzim nepravdu tako da ti nisam mogoa precutati na ovo!:icon_mad:
 
Početnik
Dejan 16v je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
@Pionneer Ovo je drugi put,prvi put je Dejan rekao,zasto:Zato sto smo dogovarali da pogledamo ja i njegov rodjak auta izmedju,ali kada njegov rodjak me je kao iz vedra nebba nazvao navecer u 18:30 i rekao evo ja idem iz doboja da se nadjemo na petlji zepackoj i pogledamo auta.U pola 7 navecer :icon_eek: ja nisam mogao . I zato ja kao neozbiljan,dajte molim vas,pitao bi vas kad bi vas tad neko nazvao po mrklom mraku i da li bi otisli.I opet ja neozbiljan,nisam htio da se svadjam i zato sam sutio.
A ja nisam nikog zahebao za pare tj da sam mu ostao duzan,poslao nesto osteceno,neispravno ili da sam slagao o stanju necega.Ima dosta momaka koji ce potvrditi ovo sve.
Jednostavno okolnosti su takce bile da je meni prece da ja rijesim svoje veoma ozbiljne probleme,kao sto bi i vama bilo.I sa nerminom sam dogovarao kupnju gewindi njegovih,i imao pare 400km ali nakon dogovora imao sam blazi udes,i naravno prece mi je bilo popraviti auto nego dati pare za gewinde.Kao sto bi svakom bilo.Momku sam se izvinuo i momak je razumio.
Vec sam rekao ako zasluzujem kaznu dajte mi je prihvatam je jer znam da sam pogrijesio ali ja msm da nisam napravio nesto Vao ili neki tezi problem/prekrsaj/krsenje pravila tj da sam zahebao za pare i sl.Niko nije ostecen nit je ko pretrpio bilo kakvu stetu.
;)


Alo bolan, nemoj pricati gluposti, izradio si lika bezveze, ako ti tata nije dao da prodas auto mogao si reci a ne da covjek ko ovca dodje do tebe iz Sarajeva i ti lafo nisi ponejo telefon pa se zato nisi javljao! posteno je reci usro sam i izvinjavam se, ja mrzim nepravdu tako da ti nisam mogoa precutati na ovo!:icon_mad:

:lol: Ja sto imam to je moje ;)
Izvini molim te nepravda da me nazove u 18-19 sati navece ajde da se vidimo i da razgledamo auta.Daj molim te.A nije on dosao iz Sarajeva vec je se vracao iz Doboja zato nemoj lagati
 
Član
NeverMind je napisao(la):
SARAJLICU LAZOVE :cool:

da se i ja upišem;
-nedavno kada sam skupljao novac za bebu rodjenu bez obje ruke,jedna od najglasnijih osoba je bio doticni momak;pisao po temi kako ce on doci u Ze da mi dobaci novac,kako je skupio od raje svoje i sl...
jednu nedjelju me zove da mi kaze da je u gradu,i da zeli da mi preda novac,skupio je od svojih havera i jos usput preuzeo donaciju od forumasa Raymo;dogovorimo u 18h na parkingu centra kada bude okupljanje cunera iz Ze,sto doticnom i vise nego odgovara,jer ce taman tada biti na kafi u centru sa djevojkom kako je sam rekao...
18h-nema ga
18:30h-nema ga
19:30h-nema ga
20h-razilazi se raja sa okupljanja i ja ga vise ne cekam,zvao sam ga na mob,medjutim pogodite sta,ne javlja se...
u tom momentu sretnem Limpija i ispricam mu sve,da bi mi on rekao kako ga je vidio maloprije,tj da mu je ovaj svirnuo u prolazu,audi sto odg njegovom opisu...
kroz par dana,pitam ga na temi sta je bilo,da bi mi rekao kako je njegov haver imao udes sa autom koje mu je on prodao,pa je morao hitno nazad u zavidovice jer je na njemu auto...ok,poštujem.
medjutim,belaj se desava nakon 2-3 sedmice,na kafi sa Arminom kada mi on govori da je taj udes bio tek oko 20h te nedjelje...jebga,doticni momak je vidovit...
kada sam pitao Raymu da li je dao donaciju doticnom da ponese,momak se iznenadio,jer ga ovaj nikad nije kontaktirao...sve u svemu,'vaki je doticni covjek ;) :lol:

i da,bilo je jos situacija,ali meni jedna od drazih,
kada se javio za clanstvo u klubu;javio se mom drugu sa kojim sam osnovao klub i plasirao pricu kako zeli da se uclani,moze nam pomoci,sponzorstvo i to,ima on par firmi,a i dobar je sa svim tuning radnjama,kod Madzida ima dobrog popusta kad dodje,jer su oni pajde i tako to :lol:
cak je i rekao dolazi u nedjelju na sastanak,10000%,nista ga ne moze sprijeciti,to govori citavu sedmicu,da bi,gle cuda,u subotu navecer kada sam ga pitao hoce li doci,doticni rekao da mu je tati rodjendan u nedjelju :D

ima jos prica,al' dosta od mene :lol:
 
Član
Evo da i ja prozovem sarajlica. Davno još smo mjenjali telefone poštom, i hajde ja ću poslati svoj lg (klizni) a on meni nokiu, i naravno dogovorimo se da pošaljemo telefone ponedjeljkom. Ja sam svoj zapakirao, platio poštarinu i poslao, i njemu u utorak pišem i kaže da je telefon uredno stigao i da je i on svoj poslao. Zatim 2 dana nije posjećivao fb, a njegov telefon nije došao, i napokon stiže u petak, u istoj kutiji u kojoj sam ja poslao svoj. ali uredu, momak se bojao pošto sam bio novi na forumu, da ga ne izlevatim pa poslao pošiljku nakon preuzimanja mog telefona. Pitao sam ga imal kvarova na telefonu (nokia n95) kaže nema, ajd uredu. Dogovorili smo se i ako nešto ne bude uredu da vratimo telefone ili da pošaljemo pare za popravku ili šta. Međutim telefon je već nakon 1h korištenja, display se zamutio i linije se bile po njemu. Pišem mu na fb za to kao to je do softvera. ja promjenem softver , i opet isto sranje. Odnesem u mobi shop, kaže onaj flat kabel. opet mu javim na fb, kaže on nemoguće jer je on mjenjao prije 7 dana. Ipak izbili su kvarovi odjednom i na mome telefonu (koji sam ja njemu poslao), otišao je neki kvarc, prekida sliku na pola kada se otvori i tako to. Govorio sam da vratimo telefone, kaže on nek svak sebi pravi. Ja nađem levata i prodam telefon, i ubrzo mu je display skroz otisao, jer sam prodao poznaniku, a rekao sam mu da je flet. Tad sam i ja ispao levat, zavalio i čovjeka za 50 km, a sarajlic zavalio mene, i od tada ne poslujem sa njim nikako.
 
Član
http://www.bhtuning.com/group-buy-gewnidi-t-69393.html


I ovo je nažalost jedna od šupljih pričica. Ne petljam se u bilo koji problem koji se desio između bilo koga sa Sarajlićem jer ne poznajem niti jednog od učesnika ali ne mogu da shvatim kako neko obraz đonom smatra ...

Nadam se da će Sarajlić (ipak je mlad) doći pameti i prestati s razbacanjem raznolikih bajki po forumu.


Aj sad, zek zek i pun gas :lol:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Nek digne ruku ko je imao situaciju sa Sarajlicem :lol:

jel mogu i ja uci u to, bio svjedok 2 puta, shelby i struja vs navedeni..., da ste vidjeli sociva ma kao galon :D

dosta vise, koliko coek stuca od prozivanja :lol:
 
Top