Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Administrator
Ma nema potrebe za tim. Pokušavao sam fino da razgovaram, i hajde vjerovao sam da će ispoštovati, ali eto nije. Prebolio sam to, ali eto samo da znate s kim imate posla ;)
Da ja to makar mogu nekome prodati, ali ne mogu. Možda će otići nekad, jer sve se to radi po narudžbi.

Ako neko zna koga da je fanatik C. Zvezde, FK Partizana i Zagora:D neka kaže da mogu ponuditi:lol:


@Dzeniii: A eto pogriješio sam što se toga tiče, jer nisam na vrijeme vidio.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ma nema potrebe za tim. Pokušavao sam fino da razgovaram, i hajde vjerovao sam da će ispoštovati, ali eto nije. Prebolio sam to, ali eto samo da znate s kim imate posla ;)
Da ja to makar mogu nekome prodati, ali ne mogu. Možda će otići nekad, jer sve se to radi po narudžbi.

Ako neko zna koga da je fanatik C. Zvezde, FK Partizana i Zagora :D neka kaže da mogu ponuditi:lol:

zagoru ga zaćeraj slobodno :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Raja nemojte poslovat sa ovim likom: http://www.pik.ba/profil/Mobilephones/

U septembru sam mu uplatio preko banke pare da mi posalje flat kablo, i onda ne odgovara na poruke, ili kad odgovori bice, vratilo se u posti , pa se zeni, i na kraju prije 2 dana blokirao me. :)
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Raja nemojte poslovat sa ovim likom: http://www.pik.ba/profil/Mobilephones/

U septembru sam mu uplatio preko banke pare da mi posalje flat kablo, i onda ne odgovara na poruke, ili kad odgovori bice, vratilo se u posti , pa se zeni, i na kraju prije 2 dana blokirao me. :)

Jesi zvao na telefon, nazovi i neka ti vrati pare :icon_evil:
 
Član
Neće da se javi drug, na piku rekli da policiju zovem, ali ništa od toga. Idući put samo pouzeće i nemojte poslovati sa njim. Jedino smo mu mogli zaspamat inbox. :icon_mad: :cool:
 
Član
sto jednostavno ne odes u visoko, nije prekosvijeta. nazoves sa nekog drugog telefona i dogovoris da nesto drugo kupis i nadjete se i izvuces svoje pare ili flat koji trazis
 
G

GoPlay

Na zalost mene i mog dzepa, postavit cu status trgovanja sa korisnikom sa foruma koji prodaje felge. Misleci da je momak korektan i pregledima po drugim forumima odlucim poslovati i platim cca 1000KM felge i gume.
Kad smo se nasli otisli smo do neke vulkanizerske radnje u Tuzli jer je momak na relaciji Brcko - Beograd. I tu smo dali da se felge pregledaju. Tri su felge kao ok bile a jedna je imala 75g tegova. Misleci i govoreci vulkanizer kaze da je vjerovatno do gume ja kupim. Felge su bile Narancaste i polirane. A kad su dosle da se kupe bile su bijele. (prica je bila da je kolega farbao u bijelo malo da mijenja boju jer mu je narancasta dosadila) Naravno ne iskusan po pitanju i poznavanju felgi da li je neka radjena varena i sl.
Ide proljece i odlucim da sredim malo felge jer su zapustane odem do momka u Visoko. Senad, Hake, da pogleda felge i da popegla tu jednu sto je imala 75g tegova, da fino skine staru boju i da ih sredi komplet od nule. Kad ima covjek sta da mi kaze. Prvo na prvu mu kaze da je felga varena gore pri rubu. Kontam ajde nije to nesta. Rijetko koja ima da je ok a pogotovo ovi stariji modeli. Kad sad mi fino covjek javlja. DVA kraka od sedam koliko se nalazi na felgi su varena i nabijana.
E, dva komada. A glavna stvar na autu su tockovi i kocnice... Pa vi procijenite ko sta prodaje i kakve sarene laze!

Konkretno sve negativno imam za clana i korisnika SASAcrx
Nacin poslovanja ce se naci kako na ovom formu tako i na forumimam u okruzenju :)

Ne mogu shvatiti sitne morone koji nekog zeznu za dio koji nije bitan i nije povezan sa zivotom. Ali stvar koja direktno utice na zivot, znajuci kakve su ceste kod nas e to stvarno nije potrebno.
Rekao je drug Aleksandar dobro pregledaj felge i ogradio se da je samo preprodavac felgi da mu dodju i prodju.... Ne bi se bas obuzdao u to. Hvala bogu pa imam sacuvane mailove i poruke, kao i audio zapis dok smo trgovali. Pa cu se posavjetovati sa kolegama iz krim policije i sipe vezano za internet kriminal. Svakako je to aktuelno a nije mali iznos o kome pricamo.

Isto bih zamolio Administratore da tamo na pozitivinim iskustvima obrisu post gdje sam rekao da je kolega SASAcrx super momak sa saradnju. Samo je jos jedan od lazova i prevaranata na ovom forumu. A koliko vidim forum ide u propast. Prije je raja daleko korektnija bila i zna se sto je nastao forum a sada.. sve vise prevaranata obitava na forumu gledajuci ko sta ima u autu i kako se domoci tih stvari ili nekog prevariti.

Prepucavanja preko foruma me ne zanimaju, to je moj stav. To je fakta. Ni na prvu poruku se nije oglasio kada sam saznao da je varena felga (obruc) a sad za krakove nije ni vremena imao da se oglasi.

:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Jesu li to one felge sto je jako dugo prodavao? Mozda su ljudi odmah vidili da su radjene pa ih je zato dugo prodavao. :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
G

GoPlay

Franki je napisao(la):
Jesu li to one felge sto je jako dugo prodavao? Mozda su ljudi odmah vidili da su radjene pa ih je zato dugo prodavao. :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Stvarno ne znam kako sta. Samo drugima dajem do znanja da se ne upustaju u posao. Nije to 50-100km pa manje vise mozes prebolit ali 1000.... Jbga
 
Član
ma kakva sipa i krim policija. sta ljudi kupi auta sjecena po pola pa navarena il bio taxi a vracen sat na 90 hiljada... kupuju se stanovi koji se nemogu prepisati... i da ga prijavis reci ce ti da si pregledao robu prije kupovine i da te niko nije natjerao da dadnes pare. drugo je slucaj kad dodje pakovana cigla dostavom umjesto telefona. sta ces naletio si . kakva nam drzava tako i sve ostalo u njoj...
 
G

GoPlay

scorpio je napisao(la):
ma kakva sipa i krim policija. sta ljudi kupi auta sjecena po pola pa navarena il bio taxi a vracen sat na 90 hiljada... kupuju se stanovi koji se nemogu prepisati... i da ga prijavis reci ce ti da si pregledao robu prije kupovine i da te niko nije natjerao da dadnes pare. drugo je slucaj kad dodje pakovana cigla dostavom umjesto telefona. sta ces naletio si . kakva nam drzava tako i sve ostalo u njoj...
Jbga saradjujemo sa njima pa je vjerovatno da se moze sta izganjati. Standardno kako ide kod nas...veze i poznanstva.Nema veze i da nista ne bude, prati to neko odozgo. :)
 
Top