neće da se gasi :S

neće da se gasi :S

Član
jučer sam mijenjala tablu i volan u autu, skidala sam džekove oko volana ali nisam iz bravice, kasnije kad sam sve sastavila, upalim auto, napravim 2-3km i vratim se kući, stavim ključ u položaj za gašenje a auto još radi :icon_evil: par puta sam vrtila ključ i iz nekog 4-5 puta kad sam prebacila na paljenje (samo kontakt, ne verglanje), ugasio se.. jel to do bravice ili struje ili..?
fiat bravo 1.6
 
Član
uh, već sam mislila da sam nešto struju zeznula, rekla sam ti da ja ne mogu ništa napraviti a da ne shebem nešto :D
 
Član
-sanja- je napisao(la):
uh, već sam mislila da sam nešto struju zeznula, rekla sam ti da ja ne mogu ništa napraviti a da ne shebem nešto :D

ko me to spominje :D....ne vrerujem da ti ista drugo moze biti osim bos brave,to sto si radila je samo puka slucajnost,tako da ne vjerujem da ce te puno kostati popravak,al eto nadam se da ima neko ko ce ti dati info iz prve ruke koliko kosta zamjena iste ;)
 
Član
Ma brava 100% meni se jednom to desilo jos kad sam imao Astru ,,,ugasim auto na kljucu a ono jos radi hehehe sigurno brava e sad koliko to kosta bas nemogu se sjetiti a sigurno puno nije
 
Član
trizex je napisao(la):
ili si napravila kratak spoj negdje oko brave cupajuci tablu / okolne zice :D

nemoj mi samo to govoriti :icon_rolleyes:

ae živjet ću u nadi da je brava dok majstor ne kaže šta je :D
 
Član
Ja kada sam procitao naslov teme odmah pomislio da je u pitanju legendarni "jumbas" :lol: jer njemu sa brave ide vakum na gasnicu pa mu je to boljka :D. Rijesices ti to,sitnica je garant
 
Top