naša policija

naša policija

Član
neki dan se vozim gradom držim tel. u ruci onako bezze,zaustaviše me kažu pričaš na tel.
reko samo sam ga držo u ruci još mu pokušavam pokazat listu poziva ali nedaju pričat sa sobom nego mi napisa 40km kazne još mi nađe malu tačku na šajbi gdje je pukla i posla me na tehnički
 
Član
Tako su mi priku moga zaustavili radi telefona pa napuho 3 promila, otpor pri uhicenju i noc u zatvoru... Zeznuti su ovi telefoni
 
Član
Voziš gradom(potrebna veća koncentracija i poželjno obje ruke) i držiš telefon u ruci "onako". I treba te kazniti. Da si imao pivku u ruci nit bi te zaustavili niti bi ti mogli prišiti telefon. Da si duvao ganđu ista stvar. A ti si baš morao telefon u ruku staviti i još se žališ.
Našli ti tačku-naprslinu na šoferšajbi. Šta si ti mislio? Nekažnjeno voziti poluispravno auto smije samo policija i njima bliski. Šta si se ufurao?
Plati kaznu i ubuduće sunčane đozle(mafia type) pa makar bio mrkli mrak, isturiš lijevi lakat, odvrneš kakav treš i nikako vozit ispod 80km/h kroz grad.




















Izvini mor'o sam. :hurting:
 
Član
Sto ga nisi bacio na pod , gdje si ti gledao kad su te zaustavljali pa ti vidjetli mobitel , nikad mi to nece biti jasno ,
 
Član
Ima i finih pajkana kao ta dvojica, kad god sam suradjivao s policijom persirao mnogo bolje sam prosao pa cak u90% slucajva sa opomenom. Decko je mozda šaltao s iphonom 6 primjetan je trend to :)
 
Član
Ima i finih pajkana kao ta dvojica, kad god sam suradjivao s policijom persirao mnogo bolje sam prosao pa cak u90% slucajva sa opomenom. Decko je mozda šaltao s iphonom 6 primjetan je trend to :)
Ja vozim ima 7 godina samo 4 kazne platio ito me svaki put radar uslikao, sto se tice policajaca uvjek mi oproste samo treba fino sa njima, znaci minimalno 100 kazna su mi oprostili, i tako su vecini vise puta oprostili nego napisali kaznu.
 
Član
Ma s policijom uvijek treba fino. Nema bacanja fora, tersluka i nema podizanja glasa. Jedini slučaj kad sam povisio glas u prisustvu patrole koja me je zaustavila je bilo kad sam zapjevao s njima(zvući ludo ali je istinito).
 
Član
Ma s policijom uvijek treba fino. Nema bacanja fora, tersluka i nema podizanja glasa. Jedini slučaj kad sam povisio glas u prisustvu patrole koja me je zaustavila je bilo kad sam zapjevao s njima(zvući ludo ali je istinito).


Upravo.....meni jucer oprostise da mi vozacku uzmu....preko dvije pune se na M-17 kod se Skafe ukljucim , a oni 30 m nize, plus nisam bio vezam i nisam svijetla upalio...zaustavise me...ja fino kultura prizno odma da sam kriv nema sta....kaze on ode vozacka...reko nemoj samo molim te vozacku...pisi sta oces ostalo...i tu u pricu dje radis , kako zivot , zena djeca :D....i na kraju kaze haj razguli da te ne vidim :D...nista mi nije piso jos mu ni marke nisam dao...sam treba fino...a jedno sam se isto tak kurcio i napisa mi 70 maraka..upravo mob i pojas...kad se kurcis onda ce ti sve naci....sam treba fino, priznat da si pogresio....malo socijale...i da nes vishe i to je to :D
 
Upravo.....meni jucer oprostise da mi vozacku uzmu....preko dvije pune se na M-17 kod se Skafe ukljucim , a oni 30 m nize, plus nisam bio vezam i nisam svijetla upalio...zaustavise me...ja fino kultura prizno odma da sam kriv nema sta....kaze on ode vozacka...reko nemoj samo molim te vozacku...pisi sta oces ostalo...i tu u pricu dje radis , kako zivot , zena djeca :D....i na kraju kaze haj razguli da te ne vidim :D...nista mi nije piso jos mu ni marke nisam dao...sam treba fino...a jedno sam se isto tak kurcio i napisa mi 70 maraka..upravo mob i pojas...kad se kurcis onda ce ti sve naci....sam treba fino, priznat da si pogresio....malo socijale...i da nes vishe i to je to :D
bas tako. uvijek ti mogu nac nesto na autu. pogotovo kod nas. ako hoce napisat ce ti kaznu , a povod tome je prepirka s njima. i meni su xx puta oprostili ..
 
Član
Gore je pisati poruke u vožnji nego razgovarati, kad ti je na uhu barem cestu gledas, mada i jedno i drugo se kaznjava i treba!
 
Top