Narkoman!!!

Narkoman!!!

Član
Jutros oko pola 3 mobitel zvoni zvoni, ja kontam napio se neko od jarana pa me zeza, ustanem da vidim ko je, vidim komšija, javim se, kad mi momak reče : "eto neko ti je u ostavi"
A u ostavu se ulazi sa hodnika, ustanem, uzmem palicu, patike na noge izađem, vidim vrata od ostave pritvorena. Gurnem malo vrata palicom da malo još otvorim kad čuje se glas: "ej jarane"
reko ko si ti?
kaže nisam imao gdje spavat pa došao ovde!!!
reko p**** ti materina ovde si našo jel?
kaže on ma nemam gdje evo idem ja...
e reko nećeš dok policija ne dođe!
joj nemoj zvat policiju ovo ono evo idem ja...reko probaj izać iz ostave puknuću te ovom palicom zube ću ti razbit, i on stade.
uglavnom dok je policija došla pitam ga ja šta će tu ovo ono...kaže došo iz sarajeva kod nekog jarana, pa ga jaran ko fol izradio pa nije imo gdje...reko gdje ti jaran živi...kaže na ircu...a ja živim na brčanskoj...i reko ti od irca nisi mogo drugu zgradu nać da spavaš pa došo čak u drugi dio grada...
dođe i policija...pitaju ga gdje su dokumenti...kaže nema...a oči gotov ispale koliko se nadrogiro...kaže njemu policajac znamo mi takve ko ti, ideš ti malo s nama...
ovo je već ne znam koji put da lovimo narkomane u zgradi u zadnjih pola godine, to je nevjerovatno, svako malo moraš policiju zvat da dođe po njih...

kad se tek počelo događati ovo sa narkomanima po zgradi, ja sam najgore prošao, obili mi stan i ukrali laptop od 2xxx KM, i uhvatili lika, ali laptopa nigdje...
 
Član
jebo majku,da ga nisi sad uhvatio mogao je opet nesto da ukrade,bog sami zna zbog cega je on tu dosao:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Nećeš vjerovati, ali jednog kad smo uhvatili, znaš šta je krao?
Papuče ljudima ispred vrata:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
A meni stan lik obio u pola 10 ujutru
 
Član
a manijaka,koji ce mu ***** papuce
Znam da se obija u svako doba dana i noci,vise nema pravila.Sreca pa si dofatio palicu,to treba uvijek imat pri ruci:icon_mad:
 
Član
Ma nema jarane ovo je otišlo sve u k****, krade se nije bitno šta, ukrašće ti otirač ispred vrata i prodat za marku, nije bitno, samo da skupi za doze...
A palica je uvijek tu, nema bez nje priče;)
 
Član
imao sam ja slicnu situaciju ali s vikendicom... zove amidja starog kaze eno obijena ti vikendica otidji pregledaj jel sta odneseno i sredi vrata, mi gore kad neki frajko u vikendici :lol::lol: porazgovaramo fin s njim valjda nije imao gdje spavati pa provalio samo da prenoci (citaj smrdi na kilometar) i stari ga udari koji put jer je provalio zovne policiju naprave zapisnik i to je to.. neznamo ni sta je dalje bilo ni s njim ni s zapisnikom...
 
Član
Ma samo da nije odnešeno šta, vrata će se popravit...
Ovde kod nas je postalo ludo majke mi, napisao sam gore, svako malo neki narkić bude uhvaćen u zgradi...
A mene je neki baksuzluk uhvatio, za godinu dana obili mi i kuću i stan...pa polio bi ih benzinom i zapalio, a još je gore ovo, uhvate ih, oni ili priznaju ili ne, svejedno, i onda puste jer nema mjesta u zatvorima za "takve"...
 
Član
Trebo si ti njega opalit palijom i rec da te napo :) :) :) makar neko zadovoljstvo da priustis sebi....
 
Član
smajke je napisao(la):
Trebo si ti njega opalit palijom i rec da te napo :) :) :) makar neko zadovoljstvo da priustis sebi....
Vrlo rado bi ga opalio, al ko će ga znat kakvih boleščuga ima, da ne do Bog prenesem na sebe kad frkne krv kad ga opalim...
 
Član
i mom amidzi je skoro obijen stan na brcanskoj. u po bijela dana mu usli dok je strina bila kod komsinice na kafi. danas ne biraju ni mjesto, ni vrijeme, a bogami ni stvari koje ce klepit...
 
Član
octavian je napisao(la):
u kojoj to zgradi na brcanskoj, i ja sam na brcanskoj.
U Armije BiH ( Skojevska), sivi neboder prije vojnih lamela


emir_89 je napisao(la):
i mom amidzi je skoro obijen stan na brcanskoj. u po bijela dana mu usli dok je strina bila kod komsinice na kafi. danas ne biraju ni mjesto, ni vrijeme, a bogami ni stvari koje ce klepit...
ma nema ovo je ludo sve postalo...a moji lopovi su bili baš birljivi, iz kuće su odnijeli samo pare(od 6 soba ušli samo u jednu gdje su pare bile, i to su tačno znali gdje su pare jer su samo tu bile razbacane malo stvari, ostatak sobe sve na svom mjestu-znam i ko je ali nemam dokaze), a u stanu mi klepio narkoman Elvir Bekić samo laptop i 2 mobitela pokvarena
 
Član
smajke je napisao(la):
Trebo si ti njega opalit palijom i rec da te napo :) :) :) makar neko zadovoljstvo da priustis sebi....

Krenuo i ja ovo da kucam taman.;)

Za svaki slučaj, bar jedan dobar šamar da mu glavu za 360 zavrtiš i dosta. Možda još jedan da je odvrneš i to je to.;)
 
Član
Jednom meni ispred kuce neki pijano vidio otkljucano auto i lego nazad i zaspo.Brat se vraca iz grada vidi netko ima u autu.Istjera ga nabi ga nogom i vozdra.Svakakvih ljudi ima
 
Top