Narezivanje ključa

Narezivanje ključa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle, zanima me da li u Tuzli, Kalesiji ima kakav bravar da narezuje kljuceve, tacnije treba mi za golfa 4 narezat kljuc ? I ujedno hvala clanu Mtopic na korisnim informacijama. ;)
 
Član
u Tuzli u merkatoru imas radnju gdje prave ključeve, tebi ce trebat kodiran ključ ako mislis da palis auto s njim, a ako hoces da ga iams samo za otkljucavanja onda ga mozes samo narezat ;)
 
Legend
U merkatoru nisu bas vjesti po tom pitanju, ja sam iso i meni nisu mogli narezat, obicni je kljuc od Forda. A imas covjeka koji to radi kada krenes starim putem preko panonskog, odma poslije rika sa desne strane covjek to radi.
 
Član
Nije problem za kod dzeni, otvaro sam stari kljuc i iz njega prebacit samo onaj dio ne znam kako se zove u ovaj daljinski. Meni je bitno samo da se nareze dobro.
A daki, jel to odozgo kad se krene sa gradine, pa dole nizbrdo?
 
Legend
Da, ali tim putem kad ides onda je sa ljeve strane, odmah kod onog dijela gdje je cesta najgore ostecena, ima kuca lijevo pored dalekovoda onog, i ima covjek tu radi.
 
Član
Aha, ne znas mozda otprilike koliko uzima da nareze samo, jer trazili su mi neki po 50 km ovamo blize pa da imam neki orjentir. ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top