Naljepnice Clio sport (:

Naljepnice Clio sport (:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prvi korak je da isprintate na A4 format sliku :)


Uploaded with ImageShack.us
Ovu sliku mozete koristiti i za lijevu i za desnu stranu.
Nakon toga to izlgeda ovako


Uploaded with ImageShack.us
Zatim slijedi izrezivanje ovih dijelova,Ja sam izostavio SPORT i necu ga lijepiti :)
To izgleda ovako.


Uploaded with ImageShack.us
Poslije se izrezani dijelovi prenose na karbon (bio mi je pri ruci)ili neki drugi materijal.


Uploaded with ImageShack.us
I na kraju posto me vrijeme ne moze posluziti snijezno je ja nisam ove naljepnice postavio na auto ali sam makar dao vizuelan pregled i to bi otprilike ovako bilo .


Uploaded with ImageShack.us
Sretno u izradi ! :)
 
Administrator
pa momak nije otvorio temu kako bi rekao idite kod firmopisca da vam izreze naljepnicu, već jednostavno napisao šta i kako i to je DIY. Vjeruj da ni firmopisci nisu tako jeftini da ti za 3 KM uradiš nešto, jer i on cijeni svoje vrijeme i mašinu koja to za njega radi.
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ili jednostavno odes kod ljudi koji rade sa folijama i za 3 KM napravis sebi ovo :D

Drug nije isto kad ti napravis sam sebi za auto i kad kupis gotovo :)
I ovo je mjesto za teme uradi sam :D . .
 
Član
Ma digli su i firmopisci cijene meni za alpine malo vecu onu naljepnicu sto sam na kutiju od woofera nalijepio uzeo 10 KM :icon_eek: ja ocekivo nekih 5 KM kadf kaze 10 :icon_rolleyes: Tak ak se mozesta samu da se ne placa bolje je pa makar bilo i tri KM :D

Samo je bolje da si uzeo crnu sjajnu foliju ;)
A carbon mozes osjeci na a4 velicinu naljepnicu okrenes kontra u programu i isprintas direkt na poledjinu od karbona na onaj bijeli dio i onda iskruzis :icon_smile::cool:
 
Član
to sam mu i ja govorio, tako sam ja sebi radio.. ocigledno me nije najbolje razumio, i jos, na zelenu boju bi ti mozda bolje bijela nalja isla :icon_smile:
 
Član
Hehe ma ovo sam ba samo imao malo carbona i da experimentisem . .
Ja sam imao u planu da isprobam sa vise karbona bijelim i crnim obicnim (bez 3D elemenata). .
Al moram sacekat da me vrijeme posluzi :/ . .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top