Najskuplje pranje Auta Na Svijetu - 12 tisuća funta!

Najskuplje pranje Auta Na Svijetu - 12 tisuća funta!

1.jpg


Najveći zaljubljenici u automobile sa dubokim džepom svoja vozila peru u najluksuznijoj i najskupljoj praonici na svijetu. Pranje vozila košta ni više ni manje nego 12 tisuća funta za svako vozilo. Najćešći klijenti su poznati glazbenici, glumci, plemići, sportske zvijezde.

2.jpg


Pranje se obavlja kompljutorski kako bi se očistile i najsitnije čestice prljavštine nevidljive ljudskom oku. Poslje toga auto se polira najskupljim preparatima i strojevima a na samom kraju vozilo se premazuje posebnim premazom od voska kako bi sjaj i čistoća bili postojana što duže.

Većina poznatih faca nakon što operu svoje ljubimce teške folje sjedaju za volan jer im je žao uprljati tako ekstremno očišćen auto. Svi kada vidie vozilo nakon pranja iznenade se sjajem i čistoćom.

3.jpg


Frajeri koji rade u praonci posebno su obučeni i školovani i kažu da su oprali definitivno najviše Aston Martina, Bentley-a, Bugatti-a, Ferrari-a Lamborghini-a na svijetu! Blago njima. Jedan od zaposlenika u praonici nam se povjerio u tajnosti da je dobio napojnicu od jednoga poznatoga biznismena od 8 tis funti!!! Jel netko zainteresiran za rad u ovoj praonici?! :)

Preuzeto sa:........
 
Član
uuu 8 k funti baksisa u pm...
ono dao 20 000 and keep the change :DD

a zar nebi bilo jeftinije da ih nanovo svaki put lakiraju :DD
doduse takvima je 1000 kao vecini 1 km :)
 
Član
Operes auto platis 12000 i krenes i pocne padati kisa ili ti neko uprska auto cim izadjes iz te praone :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Kod mene je pranje 5 km unutra i vani :)
 
Član
neko se sjetio kako budala uzeti pare.. ni po kojem kriteriju ovo ne moze kostati toliko, a ni biti toliko cistije nego sto bi se moglo oprati u malo boljoj autopraonici.... :D
 
Član
sve je to exkluziva...tj.neki su toliko preplaceni za svoj posao da mogu tako bacati para...
iskreno ne kontam kako neko moze biti toliki snob i konj i retard bez obzira koliko imao novac....
siguran sam da imam milijardu da mi nikad napamet nebi palo nesto ovako primitivno ..
 
Član
pa jebo majku, mogu sebi jos jedno auto za te pare uzet... jesul oni normalni? mrsko im izdvojit pola sata da ga operu, pa bolje nekome platit... ccc
 
joj sto se teme ponavljaju...
nesto kontam, jel to znak da sam nakupio previse staža na ovom forumu? :icon_question: :D
 
Top