najnovije iz 402 HR..

najnovije iz 402 HR..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
THE PERFORMANCE - Hic : copy/paste sa Hraweb.com


To all who may be concerned:


Pa evo da malo prokomentiram situaciju.

Kako vec godinama slusamo samo sranja i prigovore vojske "sposobnih" organizatora, managera, kuhara, pekara i sl, koji u 99% nisu nikad ni vozili SR, postavilo se pitanje za koga i za kog boga se mi uopce trudimo organizirati po 4, 5 trka u Hr svake godine.

Procesljavajuci topice vezane uz SR, mislim da sam (cast izuzecima koji se mogu nabrojati na prste dvije ruke), citam samo pljuvacinu, zaljenje, zavist i sve ono sto ekipa koja radi taj J_e_ben_i SR nije zasluzila niti po jednoj tocki prozivanja.

I sto sad? Umjesto podrske vozaca, da se koji SR i odrzi kod nas, umjesto da se ti vozaci koji su potrosili novaca i novaca solidariziraju sa ljudima koji su im pruzili priliku da se kao nekakvi trkaci POTVRDE i legaliziraju, te maknu zig kretena i debila kojima je jedina bit postojanja ugrozavanje drugih sudionika u prometu, dobijemo jos jedan ODRED debila koji se pojave u emisiji poput Istrage i sa onim debilicem provedu cijeli dan i JOS JEDNOM OCRNE CIJELU SCENU SR-A I SVEGA STO SE VRTI OKO NJE!!!!!

Nije mi jasno kako bi netko normalan, sa normalnom firmom, uopce pomislio da bude sponzor necemo poput SR-a?!?!?

Da ga povezu sa bandom balavaca koji voze ilegalne utrke, koji varaju drzavu, koji su ustvari drzavni neprijatelj broj 1, odmah iza samih politicara?!?!?!

Pa nije lud......i to se upravo dogodilo. SVI SPONZORI otkazali su suradnju sa 402SR JER NE ZELE DA SE NJIHOVO IME VEZE u bilo sto navedeno ovdje gore.

I sad ja vas pitam, vozaci, da li vam je to trebalo?!

Da li vam je trebao onaj debil Eli sa onim vise nego idiotskim izjavama? Ili onaj sa renoom 5? Debeli MCdario? To su raceri?! Za svakog pravog racera UVREDA je da ga se uopce stavi u istu recenicu sa njima......

Zasto se nitko od pravih racera nije javio, nego ona saka jada zeljna sekunde slave?!

Zakljucak:


Umjesto da se legalno natjecete na SR-u, sa licencom, ODVOJENI i CIJENJENI, za razliku od hrpe nedojebanih balavaca, svojim NE pojavljivanjem i pustanjem da onaj kreten koji nikad nije vozio niti jednu trku SR-a prica o svom renou (nes ti meni o autu pricat, ja imam reno 5) zabili ste sebi i nama kitu u dupe.

Iskreno, zao mi je ljudi koji su ulozili hrpe novaca, vremena, zivaca i NADE u slaganje svojih vozila, poput Alfe_VD, DariaSB i cijele vojske manje vidljivih vozaca koji nemaju televizijske aspiracije, ali vole utrkivanje i mozda nemaju auto koji se moze legalno voziti po cesti, sto ce nazalost ostati na jednoj trci u svojoj zemlji, u kojoj je sve pocelo, a kako stvari stoje, ĆE i zavrsiti.

Ovo pisem jer sam jadan i ogorčen.....jos jednom je stara narodna BISERJE PRED SVINJE potvrdjena u svoj svojoj mudrosti.

Umjesto legalizacije i micanja sa margine, unisten je sav trud i rad u proteklih nekoliko godina, za 3 sekunde slave.

A sada, pravac Billa i uzivajte u novim kaznama za brzinu i sl., jer drugo niti ne zasluzujete.
 
Legend
Budalastinja, a ona reportaza je skroz nerealno i ne profesionalno odradjena. Shitt pravi, ovo kako je krenulo, trebao bi se odrzat sastanak na nivou balkana, HR, BIH, SRB, pa dogovorit nekoliko utrka, na cjeloj regiji.
 
Početnik
daki je napisao(la):
trebao bi se odrzat sastanak na nivou balkana, HR, BIH, SRB, pa dogovorit nekoliko utrka, na cjeloj regiji.


i jos kad nebi bilo priglupih super ultra mega pravilnika (moras ovo, nesmjes ono, i jos koja fix ideja) na tim trkama...:D

btw sad kad izgleda nema ni SR Mostara (ja se i dalje nadam da ce biti) inace bas pocinjem zaliti za njim.. i ono i jeste realna utrka za nase uvjete i sve. dovezes se, parkiras, uplatis, potpises da vozis na svoju odgovornost, poskidas sa auta sto ti ne treba, i deres :cool:
 
Početnik
nesto slicno je Boris Cigler uradio sa emisijom Kerozin u BiH , kretenizam pravi, punoooooooooooo je vise uradio stete nego koristio automotosportu u BiH, ja se sjecam kad sam mu se zahvalio na suradnji i zamolio ga da nam ne radi uslugu.. al eto
 
Legend
Ja mislim da je onaj tip imao sam na umu kako ce gasat Vipera, totalni kreten, i neznam koliko je kome bitno, ali totalno se slazem sa deckima iz HR. Ono se bolje moglo napraviti, a onaj lola sa renolom poletio pred TV, jos ga osiba VIPER, da je barem bio brzi, koji papak.
 
Član
Ma onaj Viper bilmez je oceifio svoje, boli njega ba, a reportaza, bolje bi klinac snimio da je hodao okolo mobitelom snimao :S Trka se s renoom, i faca izbacuje srednjak covjeku :S i ono s biranjem auta, brabus, ovo ono, ma smrad
 
Član
Nevjerovatno ...
Nisam gledao emisiju, ali cuo sam da je sranje pravo, a vidim da i drugi tako misle.

Ljudi se 4 godine trude da tu scenu dignu i uspjeli su je dici na zavidan nivo i dodjwe jedan idiot i to sve srusi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top