najgluplji likovi na svijetu

najgluplji likovi na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
ojjj koji moroni u pm...

evo par komentara sa teme gdje BoosT666 postavio astru sa challenge-a ;)

PanEk: Nedostaje brava, nisi zatamnio sofersajbnu i ocajno si iseko ali ajde ok je
EDIT: nemas tablicu

PSD Penguin: vidi se da nisi ti radio,vidi gore di si izbrisao ime onog tko je to napravil,gornji desni kut,debil....

pa onda na ovo neki moron Rukavina odgovara za ovo sto je PSD Peder napiso "Pa nemre to proc kod mastera od photoshopa XD bravo pevec"

svasta ima...

da se ja ne registrujem na ovaj glupi forum de vas 2,Boost i fast,uputite ih sve na onaj nash forum www.thetuning.tk
i recite nek tamo pogledaju malo radove...il im vi tamo postavite 5-6 komada

ispasce da niko nije nista radio ;) trebo im je knoxville da im napise "odeeee lada niz livadu..." ;)

bOOmbastiC je napisao(la):
Cccc.. to nisi ti napravio. Isto ko i onaj lik prije tebe. Daj moze vas bit sram...

eto lego je i prvi takav komentar na trozicevu temu tamo ;)
 
Član
al cek ,.kak si ti iz originala napravio na nekoj stazi da mu je kotac okrenjen i kak si lika nagurao u auto,ak si napravio astru iz orginala?

:lol::lol::lol: e ovaj je stvarno puko,kak si lika nagurao u auto:lol::lol::lol:

momak,ovo cu lockat,nemoj da vidim vise ovo :lol::lol::lol:
 
Član
hahahaha :D likovi zive u globalnom selu :(

oni ne da ne vjeruju tebi vec nevjeruju da je ovo uopste moguce uraditi, zalosno je da postoji u ovoj kolicini ne-informisanost na jednom forumu na kojem su prije svega mladi koji bi (po meni-kad vec imaju internet itd) trebali biti u korak s tehnologijom, inovacijama itd (iako ovo nije inovacija)
 
buhahahahah koje budale ahahahah
:smajli33:
citiram:
hajd nam daj dokaze da si ti to radio
BUAHHAHAHAHAHAHAHAHA
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
E momci rekao sam im da su papci i da su glupi ko tockovi a to cu i ovom sto ga poznajem u RL rec da je smotan...pogodotov psd pingivn to je bot do temelja on radi neke soljice za kavu sigove neke kapljice bogove a nezna da postoji jos 123123132 opcija u ps u...To su klocevi i ti to mos naopcake okrenu...Vi znate da ste to uradili a ostale pustite sta pricaju...Ima nas ovdje ihihihi clanova sto vjerujemo da ste vi to odradili prema tome mozak na pasu i nejebite budale koe vam nevjeruju....Uzivaj te u ostatku dana:123:
 
Član
fakat imate li dokaze da ste vi to radili i kako si onu astru iz originala uspio okrenut ,stavit je na trkacu stazu i okrenut joj tocak a da nepricam kako si uguro vozaca unutra:D:D
 
Član
gogy je napisao(la):
fakat imate li dokaze da ste vi to radili i kako si onu astru iz originala uspio okrenut ,stavit je na trkacu stazu i okrenut joj tocak a da nepricam kako si uguro vozaca unutra:D:D

Et dosta ti to sto je napiso a ne sto ga ovi nazivaju PSD MASTEROM jeeb.ga noobasta..Sam se zivciram bezze:123::icon_mad:
 
Član
decki ocito nemaju smisla za mastu .... ipak oni su gameri .... nidje veze .... :lol:
 
Član
samo ga spusti i zatamni i njima ce valjat:D
a mozda ce pitat jesu llumar folije i jesu opruge il gewinde:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top