Murija pa dokle vise mamu vam jbm?!

Murija pa dokle vise mamu vam jbm?!

Član
ma dajte ljudi ne pricajte gluposti, fakat nidje veze, trebate se svaki dan u guzicu nogama lupat od srece sto imamo ovakvu policiju kakva jest, da zivimo u nekoj drugoj "normalnoj" drzavi i da nas lupaju po usima sa kaznama od po 5-6 milja maraka sta bi onda. gdje jos ima da das drotu 20 maraka i da ti progleda kroz prste. evo vam jedan primjer, u americi kad vas zaustavi murija i ako prebacite dozvoljeni nivo alkohola u krvi zagarantovano je da provedete noc u muriji, vozacka se oduzima na godinu dana i osiguranje vam se udupla, a svaka sljedeca kazna je samo jos gora. ovo znam jer sam bio s rodjakom dok mu se to desilo, poslje toga mu se zgadilo i auto i izlasci i sve. naravno da ne pricam o oduzimanju auta i ostale imovine kad bas zaserete, a kod nas lole nakupe po 15 milja maraka kazni i normala se vozaju ko svi sretni. znaci koristite dok jos mozete i podmicujte drotove, jer kad jednog dana udjemo i mi u europu onda cete zalit za ovim vremenima i ovom retardiranom policijom.

toliko od mene, vozdrica.
 
Član
ArminM je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
imam i ja isti problem ogranicenje 40km/h mene uhvatili sa 64km/h pisali 100km kazne i mjesec vozacke,posto ima znak i nakon 400m s druge strane isti znak to znaci da poslije tog znaka prestaje ogranicenje,nit je naseljeno vec obicna sumetina kroz koju ide cesta,mene zaustavili kilometar od tog znaka i rekli da sam vozio preko ogranicenja i naravno da sam popizdio i potpisao na sudsko odlucivanje i vratio se i snimio dio puta da imam dokaz da nisu bili u pravu

tako su i mene tamo kroz osovu kad se ide za zepce, znas koliko su me maltretirali, pretresali auto, trazili drogu, picke materne, ne znam ni ja sta li vec
jos me glupan pita zasto ides ovim putem, zasto nisi isao u zepce tamo odakle se ide:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
jos ce da mi on govori odakle da idem:icon_mad::icon_mad:
spomenuo sam neka poznanstva pa je popustio, ostalo na usmenoj oopmeni, jos uvijek ne znam koji mu je ku*ac bio, za sta je htio da me kazni uopste, bukvalno me u sumi zaustavio, znas i sam kakva je ona tamo dionica, cest si gost tamo koliko sam primjetio:lol::lol::lol::cool::cool::cool:

sad su ucestali na toj dionici posto vecinom ide sverc iz Zavidovica prema Zepcu,jucer me zaustavi kod onog bunkera milicajac na skuteru ja iso kuci,kaze gdje ides idem kuci,a kod mene na saobracajnoj pise da je prebivaliste Ozimica,a ja u Vinistu zivim vec 15god. hehe ajmo sad :icon_exclaim: :lol: :lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Fora je što tih par kuća smatraju naseljem, a u zakonu stoji da je kroz naseljeno mjesto dozvoljena brzina 50 km/h, osim ako drugačije nije regulisano saobraćajnim znakom. Znači, bio znak ili ne, ti ulaskom u naseljeno mjesto svoju brzinu treba da prilagodiš inače si kriv. Eto koliko je to debilno, pogotovu na magistralnim putevima gdje niko živ ne živi u tim kućama, ali postoje i samim tim imaju "gotivnu" foru za otimačinu. Jebati ga, tako nam je kako nam je.:icon_mad:

Pa jasno je u zakonu definisano sta je naselje, ne moze biti naselje par kuca na par kilometara a ostalo njive, zaustavlja me u kukuruzu i kaze naselje, djeci mu za lijekove trebalo :icon_mad:

xxfmanxx je napisao(la):
ma dajte ljudi ne pricajte gluposti, fakat nidje veze, trebate se svaki dan u guzicu nogama lupat od srece sto imamo ovakvu policiju kakva jest, da zivimo u nekoj drugoj "normalnoj" drzavi i da nas lupaju po usima sa kaznama od po 5-6 milja maraka sta bi onda. gdje jos ima da das drotu 20 maraka i da ti progleda kroz prste. evo vam jedan primjer, u americi kad vas zaustavi murija i ako prebacite dozvoljeni nivo alkohola u krvi zagarantovano je da provedete noc u muriji, vozacka se oduzima na godinu dana i osiguranje vam se udupla, a svaka sljedeca kazna je samo jos gora. ovo znam jer sam bio s rodjakom dok mu se to desilo, poslje toga mu se zgadilo i auto i izlasci i sve. naravno da ne pricam o oduzimanju auta i ostale imovine kad bas zaserete, a kod nas lole nakupe po 15 milja maraka kazni i normala se vozaju ko svi sretni. znaci koristite dok jos mozete i podmicujte drotove, jer kad jednog dana udjemo i mi u europu onda cete zalit za ovim vremenima i ovom retardiranom policijom.

toliko od mene, vozdrica.

Tehnicki sam ispravan potpuno, imam svu opremu, sve sto traze imam, ne konzumiram alkohol dok vozim, posteno zivim, kada napravim prekrsaj rijec ne kazem ali na ovaj nacin da otimaju pa dokle, klosari.
 
Član
todorovic je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Fora je što tih par kuća smatraju naseljem, a u zakonu stoji da je kroz naseljeno mjesto dozvoljena brzina 50 km/h, osim ako drugačije nije regulisano saobraćajnim znakom. Znači, bio znak ili ne, ti ulaskom u naseljeno mjesto svoju brzinu treba da prilagodiš inače si kriv. Eto koliko je to debilno, pogotovu na magistralnim putevima gdje niko živ ne živi u tim kućama, ali postoje i samim tim imaju "gotivnu" foru za otimačinu. Jebati ga, tako nam je kako nam je.:icon_mad:

Pa jasno je u zakonu definisano sta je naselje, ne moze biti naselje par kuca na par kilometara a ostalo njive, zaustavlja me u kukuruzu i kaze naselje, djeci mu za lijekove trebalo :icon_mad:

xxfmanxx je napisao(la):
ma dajte ljudi ne pricajte gluposti, fakat nidje veze, trebate se svaki dan u guzicu nogama lupat od srece sto imamo ovakvu policiju kakva jest, da zivimo u nekoj drugoj "normalnoj" drzavi i da nas lupaju po usima sa kaznama od po 5-6 milja maraka sta bi onda. gdje jos ima da das drotu 20 maraka i da ti progleda kroz prste. evo vam jedan primjer, u americi kad vas zaustavi murija i ako prebacite dozvoljeni nivo alkohola u krvi zagarantovano je da provedete noc u muriji, vozacka se oduzima na godinu dana i osiguranje vam se udupla, a svaka sljedeca kazna je samo jos gora. ovo znam jer sam bio s rodjakom dok mu se to desilo, poslje toga mu se zgadilo i auto i izlasci i sve. naravno da ne pricam o oduzimanju auta i ostale imovine kad bas zaserete, a kod nas lole nakupe po 15 milja maraka kazni i normala se vozaju ko svi sretni. znaci koristite dok jos mozete i podmicujte drotove, jer kad jednog dana udjemo i mi u europu onda cete zalit za ovim vremenima i ovom retardiranom policijom.

toliko od mene, vozdrica.

Tehnicki sam ispravan potpuno, imam svu opremu, sve sto traze imam, ne konzumiram alkohol dok vozim, posteno zivim, kada napravim prekrsaj rijec ne kazem ali na ovaj nacin da otimaju pa dokle, klosari.

a jbg nekad dobijes, nekad izgubis, ja sam jedno vrijeme cesto isao iz sarajeva u kiseljak i na nekim dionicama sam ga bas dero jer sam cesto kasnio znaci i duplo preko ogranicenja, zaustavi me murija ja gurnem cvaju, nekad i cenera i nastavim, a nekad se desi da ostavim auto na trotoaru u sarajevu na pet minuta i kad se vratim vidim 40 km kazna za parkiranje i u sustini gore prodjem nego kad uradim nesto gore, al kazem ti kad se sve sabere i oduzme sto se tice policije nama je i vise nego dobro kako je u drugim zemljama. meni isto nekad idu na zivce pravo, al onda samo kad razmislim da sam u njemackoj ili nekoj drugoj zemlji gdje policija nije "klosarska" ko kod nas onda mi odma bude lakse, hehe.
 
Član
todorovic je napisao(la):
Danas 2x u poslednjih par mjeseci dobijam kaznu za "brzu" voznju od 64km/h kroz "naselje", to ako je naselje Ugljevik je megapolis. Oni 5 kuca rasporedjenih na 2km nazivaju naseljem i tu imaju svoje neko imaginarno ogranicenje od 50km/h i ako nema znaka, i ako prije tog mjesta na 1km gdje su me uhvatili ima znak da prestaje 50km/h, wtf:icon_question:? Dokle vise da se ponasaju kao drumski razbojnici, za lijekova im djeci trebalo, jbm im sve da im jbm!

gdje u Ugljeviku :icon_question:

ogranicenje kroz Ugljevik je 60 km na sat...tabla prije INI Prom benzinske pumpe.....

nekad je bilo 50 km na sat dok nisu postavili nove znakove i sada hvataju na stare cake....;)
 
Član
pukim48 je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Danas 2x u poslednjih par mjeseci dobijam kaznu za "brzu" voznju od 64km/h kroz "naselje", to ako je naselje Ugljevik je megapolis. Oni 5 kuca rasporedjenih na 2km nazivaju naseljem i tu imaju svoje neko imaginarno ogranicenje od 50km/h i ako nema znaka, i ako prije tog mjesta na 1km gdje su me uhvatili ima znak da prestaje 50km/h, wtf:icon_question:? Dokle vise da se ponasaju kao drumski razbojnici, za lijekova im djeci trebalo, jbm im sve da im jbm!

gdje u Ugljeviku :icon_question:

ogranicenje kroz Ugljevik je 60 km na sat...tabla prije INI Prom benzinske pumpe.....

nekad je bilo 50 km na sat dok nisu postavili nove znakove i sada hvataju na stare cake....;)

Drug nije u Ugljeviku, vec u Zagonima gdje ono autobusko prosirenje, kraj kukuruza :) aa lijepo kraj GamaS-a ima znak da prestaje 50...ja ga pitam de mi reci koliko je onda od Bijeljine do Ugljevika kaze sve 50 :), ee sada ga pitam kakva je razlika u relaciji Bijeljina Ugljevik i Ugljevik Ban Brdo jer znas i sam da su do Majevice svi znakovi postavljeni i kakva su ogranicenja da nema nigdje ispod 60.
 
Član
e jbga sad...tu ne mozes nista uraditi...stvar je u tome sto nisu postavljeni svi znakovi:icon_confused:

mozes se sad ganjati sa njima po sudovima...pa sa inspekcijom za puteve...ali, zbog 40 maraka ne vrijedi ;)
 
Top