msn pomoc

msn pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja imam drugi problem , kad hocu da djem na msn , pise da moram instalirati novu verziju i idem dalje , on skida , instalira i kad dodje do kraja sa instalacijom samo pocne ici unazad i tako do 0% :icon_question:

napravio sam to , e sad , ima li neko link od plus verzije za 2009 messenger :icon_question:
 
Legend
zatvoraš je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
jel to pri instalaciji javlja gresku ili...

Jeste znači skinem i kad treba instalirati izbaci grešku

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=889482FC-5F56-4A38-B838-DE776FD4138C&displaylang=en
skini ovaj windows installer pa onda probaj

Vernes_AMG je napisao(la):
ja imam drugi problem , kad hocu da djem na msn , pise da moram instalirati novu verziju i idem dalje , on skida , instalira i kad dodje do kraja sa instalacijom samo pocne ici unazad i tako do 0% :icon_question:

napravio sam to , e sad , ima li neko link od plus verzije za 2009 messenger :icon_question:



http://www.msgpluslive.net/download/ :cool:
 
Član
Mislim da ako si ponovno instalirao windows pokupio si i najnoviji Live messenger koji je jos u beta fazi. Ima dosta gresaka ali valjda ce ih ukloniti. trenutno i moj blesa ali sta cu, cekaj novi. Tebi ako ipak smeta i hoces ga se rijesiti idi u CP pa Add/Remove programs ako ga nema na glavnom popisu mozda ima u Windows components, pa ga tu ukloni. Ao ga i tu ne pokazuje idi na C:\WINDOWS\info - otvori sysoc.inf datoteku i pronadji dali imas redak zapisan za windows live messenger i pred kraj ,HIDE ako je to onda obrisi HIDE ostavi zarez. Spremi datoteku i ponovno otvori CP Add/Remove Programs i pronadji ga pa Remove..

Ili ako je komplicirano, cekaj da poprave gresku, BTW inace su serveri zaguseni u zadnje vrijeme pa moze biti da je samo to problem i da se mucis bespotrebno.

Vernes_AMG je napisao(la):
ja imam drugi problem , kad hocu da djem na msn , pise da moram instalirati novu verziju i idem dalje , on skida , instalira i kad dodje do kraja sa instalacijom samo pocne ici unazad i tako do 0% :icon_question:

napravio sam to , e sad , ima li neko link od plus verzije za 2009 messenger :icon_question:



Koja ti je verzija windows installer, mislim da za najnoviji treba 3 pa na jace.
Mozda ti fali neki od framework komponenti ?? Stavi 2 obavezno a ako ti se da i framework3
 
Član
A znal tko kako da kopiram sve emoticone koje imam na msn-u, moram formatirat disk pa postojil kakva mogucnost da ih kopiram da ne odu svi:icon_confused::icon_question: Steta bi bilo ima dobrih ...:lol::icon_smile:
 
i da znam ne bi ti to rekao , to je jedna od stvari koje mrzim nenormalno :D

napravio sam sve je oke , hvala svima koji su pomogli :cool:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo opet imam problema sa kompom....instaliro sam neki msn..windows live messenger...i pokazuje neki error kad hoce da se sing in...hajde reko da ga izbrisem i odem u add remove kad ga nemA tamo....onda krenem da installiram novi i odem na stranicu...installer se pokrene i kaze mi da vec imam msn...eh kako da izbrisem msn....i kako da installiram novi..

isto ovo i kod mene a evo ga eror
Msn mesenger setup has failed with eror code:'1603
 
Legend
trebate svi imati instaliran najnoviji windows installer,da bi mogli pokrenuti instalaciju msn-a
mozete ga skinuti ovdje:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=889482FC-5F56-4A38-B838-DE776FD4138C&displaylang=en
 
Član
Nexus je napisao(la):
trebate svi imati instaliran najnoviji windows installer,da bi mogli pokrenuti instalaciju msn-a
mozete ga skinuti ovdje:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=889482FC-5F56-4A38-B838-DE776FD4138C&displaylang=en

nexa skino sam taj windows instaler i on je odradio svoje al opet kad krenem da instaliram msn(bilo koji) on kaze da vec ima instaliran i da njega prvo treba obrisati pa onda tek krenuti sa instlacijom(a on vec obrisan nit postoji igdje) i onda izbacuje onaj eror
 
Perfect Uninstalater ti treba i nadjes sve sto pocinje sa Windows Live i obrises , i skines najnoviji WL i sve ce da radi ;)
 
ev od sinoc i ja imam frku sa msn-om...mogu ja uci,dopisujem se sve je ok,ali ne vidim one smajlije...znaci kad nekom posalje on vidi,ja ne vidim,kad on meni salje opet ne vidim :icon_sad:
sta bi to moglo biti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top