msn pomoc

msn pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo opet imam problema sa kompom....instaliro sam neki msn..windows live messenger...i pokazuje neki error kad hoce da se sing in...hajde reko da ga izbrisem i odem u add remove kad ga nemA tamo....onda krenem da installiram novi i odem na stranicu...installer se pokrene i kaze mi da vec imam msn...eh kako da izbrisem msn....i kako da installiram novi..
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo opet imam problema sa kompom....instaliro sam neki msn..windows live messenger...i pokazuje neki error kad hoce da se sing in...hajde reko da ga izbrisem i odem u add remove kad ga nemA tamo....onda krenem da installiram novi i odem na stranicu...installer se pokrene i kaze mi da vec imam msn...eh kako da izbrisem msn....i kako da installiram novi..

I meni se to desilo i ja na kraju nisam znao sta da uradim i formatiram comp:icon_confused:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
evo opet imam problema sa kompom....instaliro sam neki msn..windows live messenger...i pokazuje neki error kad hoce da se sing in...hajde reko da ga izbrisem i odem u add remove kad ga nemA tamo....onda krenem da installiram novi i odem na stranicu...installer se pokrene i kaze mi da vec imam msn...eh kako da izbrisem msn....i kako da installiram novi..
I meni se to desilo i ja na kraju nisam znao sta da uradim i formatiram comp:icon_confused:
kako bez tog j*ote....to mi se neradi....formatirati komp...j*em ti msn i ko ga napravi....pomagajte ljudi bacicu laptop....:)
 
Legend
otidji u C:/program files/windows live/messenger i obrisi sve fajlove u tom folderu,pa onda otidji u recycle bin i pobrisi te fajlove i iz nje
 
Član
evo prepisujem sto izbacuje..deyo pomagaj...We cant sing you in to WLM
Sinigin in nesto pise ba ono da probam kasnije pa pise evo error code: 80040154

help me...
 
nemam goreg programa za instalaciju od msn-a,ja sam zadnji put sat vremena potrosio :icon_mad:
odes na start/all programs i tu ga nadji...ja sam tako...;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nemam goreg programa za instalaciju od msn-a,ja sam zadnji put sat vremena potrosio :icon_mad:
odes na start/all programs i tu ga nadji...ja sam tako...;)

de ba nezaj*avaj me...start all programs....hocu da instaliram novi...al nemoze pokrenem instalaciju on govori ti vec imas msn...odem u add/remove contacts tamo ga nema...error izbacuje nemogu da se logujem....znaci ttreba mi rijesenje..ili ovaj napraviti ili izbrisati nekako ili installirati..
 
GOLF TZ je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
nemam goreg programa za instalaciju od msn-a,ja sam zadnji put sat vremena potrosio :icon_mad:
odes na start/all programs i tu ga nadji...ja sam tako...;)

de ba nezaj*avaj me...start all programs....hocu da instaliram novi...al nemoze pokrenem instalaciju on govori ti vec imas msn...odem u add/remove contacts tamo ga nema...error izbacuje nemogu da se logujem....znaci ttreba mi rijesenje..ili ovaj napraviti ili izbrisati nekako ili installirati..

ne zaj*ajem te covjece ozbiljno ti govorim...
instalirao si novi jel tako i nigdje ga ne mozes naci....e pa odes na start/all programs i tu ga nadji i vidi mozes li se logovat
govorim ti kako sam ja rijesio problem...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
nemam goreg programa za instalaciju od msn-a,ja sam zadnji put sat vremena potrosio :icon_mad:
odes na start/all programs i tu ga nadji...ja sam tako...;)

de ba nezaj*avaj me...start all programs....hocu da instaliram novi...al nemoze pokrenem instalaciju on govori ti vec imas msn...odem u add/remove contacts tamo ga nema...error izbacuje nemogu da se logujem....znaci ttreba mi rijesenje..ili ovaj napraviti ili izbrisati nekako ili installirati..

na Control panel i add or remove porgrams, izbriši ga i resetuj komp! i skini sebi msn 7.0 i instaliraj ga, samo formatiranjem ćeš drugačije uspjeti!potvrđeno od mene:D
 
Član
Deyo je napisao(la):
http://public.blu.livefilestore.com/y1pp1ObnpVAmbsgfgG_d-WEO0af6HzFSaFuHUqchOJnh6gKRqP3sBUmowOIjYVtVqaUGdX3Q0AW2kFj4X__1KW7pw/Contacts.msi?download

Skini, instaliraj, restartuj komp, ako nije to, ima još nešto, ali probaj ovo prvo.

radi...evo...hvla puno inace bi formatiro komp...dobices plus...stavi lock
 
to ti je do windows-a, i meni ne radi ali mi se neda formatirati disk.nemozes ga uopce izbrisati iz program files?
samo novi windows naci i instaliraj.
to ti je sigurno to?
:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top