moze closed

moze closed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Što vi mrzite kod žena?

Opsjednutost spanskim serijama cija se radnja zavrsava kad Huan Pablo Feree Amando Hoes otkrije da je sam sebi tata. E to ne mogu al bas.
 
Član
RE: Što vi mrzite kod žena?

erve34axim je napisao(la):
Opsjednutost spanskim serijama cija se radnja zavrsava kad Huan Pablo Feree Amando Hoes otkrije da je sam sebi tata. E to ne mogu al bas.

to majstore:cool:;)
 
Član
RE: Što vi mrzite kod žena?

Sad je naka Maričui aktuelna i onaj njen frajer je zaprosio,baš prije par dana...Samo ne znam kad će past s konja i osljepit :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Što vi mrzite kod žena?

al ste ipak dobro upuceni u te spanske serije :lol::lol::lol:
(ja sebi donesem kamaru njemackih DVD za gledat, bogami tu ste u pravu po cijeli dan neke spanske sapunice bljak)
 
Član
RE: Što vi mrzite kod žena?

RCat je napisao(la):
al ste ipak dobro upuceni u te spanske serije :lol::lol::lol:
(ja sebi donesem kamaru njemackih DVD za gledat, bogami tu ste u pravu po cijeli dan neke spanske sapunice bljak)

kako necu biti upucen u zgradi se dovikuju 2 zene a obadvije gledaju istu seriju "ozenio je HOSE ARMANDO", zlu sestru blizankinju bacili s mosta, pa cujes krhh vratima, sreca idem u skolu gdje je 99% muskaraca pa nema toga ali avaj, dolazim kuci mahaluse ispred haustora od a do z prepricavaju jedna drugoj eee a sve gledale, i opet ona nju slusa tako pomno sta ti je ne bi bekira culi da prodje odem po hljeb one i dalje pricaju ....... navece idu na reprizu (bolje da vam ne govorim kako znam da ima repriza)
i opet isto sve OZENIO JE pa krhh eeee a gledale jutros......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top