Motociklom se zabile u autobus

Motociklom se zabile u autobus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
saobracajna-nesreca-21.jpg



saobracajna-nesreca-11.jpg






Dvadesetdvogodišnja A.Š. i njena saputnica na motociklu petnaestogodišnja S.Ć., obje iz Tuzle, zadobile su teške povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 7 sati u ulici Husinskih rudara u tuzlanskom naselju Miladije. Povrijeđene su su sanitetom Hitne pomoći prevezene u UKC Tuzla.

Kako saznajemo, do nesreće je došlo kada je A.Š. upravljajući mopedom (A82-E-902) izgubila kontrolu i udarila u autobus GIPS-a (K50-T-024) za čijim volanom je bio pedesetogodišnji S.O. iz Tuzle. Povrijeđene djevojke su hospitalizirane u UKC-u Tuzla. ˝Pacijentice su sa teškim tjelesnim povredama hospitalizirane u Odjelu intenzivne njege Klinike za anesteziologiju i reanimatologiju. Nisu životno ugrožene˝, izjavila je za TIP glasnogovornica UKC-a Tuzla Amra Odobašić. Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su službenici OKP-a PU Tuzla.
 
Ove dvije dame su neki dan isle ispred mene sa ovim motociklom, bas ovom dionicom, i sverale od linije do kanala i gledale unaokolo..Nadam se da nisu povrede opasne po zivot..
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ove dvije dame su neki dan isle ispred mene sa ovim motociklom, bas ovom dionicom, i sverale od linije do kanala i gledale unaokolo..Nadam se da nisu povrede opasne po zivot..



I ja sam ih par puta zapazila...mrzim kad neko hoce nesto da fura a ne zna tim ni upravljat....al haj nisu samo muski opasni po cestama :D nadam se da ce biti abd OK
 
Legend
u zadnje vrijeme se pojavile neke curice na ovim skuterima, em nemaju kacige em su uvijek u paru
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: joj komentara dobri ste,autobus je bas bio mali ne znam kako nije vidjela....ma de curice su sada coool :D hoce svasta :D
 
Član
Zanimjvo je kako se boja autobusa i motocikla bas fino slazu.U istom su tonu :icon_biggrin: Mora da je doslo do neke uzajamne privlacnosti.To je moje objasnjenje za sudar,nisu one krive.
 
Član
Pa ovo cudo ne vjerujem da moze ici vise od 60 a bas se raspalo kao da je bila neka duploveca brzina :icon_rolleyes: valjda nisu kakve strasne povrede a vjerovatno ni jedna nije imala ni kacigu

Trebaju i ove autobuse u kakve upecatljivije boje farbati ko ce primijetiti zuti bus ispred sebe :icon_rolleyes:
 
Član
ma vala da je daltonista vozio primijetio bi ispred sebe sivu kocku od tri kvadrata,nego treba gledat pravo a ne na stranu s razlogom nebil nju ko vidio da ona vozi motor...a mozda se okrenula i pricala sa suvozacem :D
 

IGY

Član
ovo je autobus isao u rikverc i raspalio ih, a za volanom je bio cak noris :lol:
 
Član
Cure na skuteru su samoubice, prosle godine stojim na raskrsnici preko puta mene pasa lubenicar prestrojio se covjek za lijevo iza njega treba neka vozi ovo govno od 50 kubika i da ga obidje udari zadnjim djelom u njegov branik. Likovi izasli iz auta oba stariji ljudi ona se sasrala nemojte zvat zandare nije nista bilo ovo ono a njoj puko blatobran ja nako gledam nzm sta bi covjek il bi se smio il bi plako. Cesta prazna nidje nikog i ona od sirine 4-5 metara udari u jedno jedino auto koje je u ulici i posle se raja cudi ka vidi udarila il poginula pa nije ni cudo. Srednjoskoljke voze nemaju kacige nemaju nikakve opreme zajebavaju se haj ne voze brzo al kuliraju il vozi sredinom dzade il je do ivice samo da nekog na zebri povuce, nisu ni svjesne kolko su te zajebancije opasne isklizat sad pa sad plus sto raja uzima prednost motorima. Ja zbog toga ne vozim motor a volio bi vise od svega gonit harlija il goldvinga al dzabe mi kad me neko sa strane pokupi mogu me samo jebat nema vise od mene nista......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top