Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
evo koja brzinska ;)

f5ulpxm51tuucj7qfz2u.jpg
[/URL][/img]
8ctrowb5nwjc9bbzipd.jpg
[/URL][/img]
6w5hq8h54rfyc1al9ab.jpg
[/URL][/img]
 
Član
bili dole malo se druzili zajebavali slabo se nesto potezalo ali sve u svemu ubili smo par sati ionako dosadnog dana
 
BHT Ovisnik
bio sam i ja na kratko,fina raja bila,sreo sam skrabu u susret od piste,ja blicam nista on :cool:
 
ma bilo je fino a kada je zela dosao onda je i bilo potezanja koliko toliko a sceneru nista bez tebe i kocke :lol: :lol:
 
Pozdrav ekipa...
u zadnje vrijeme sam najmanje ove u Blagaju tj. kuci pa tako sam i danas bio odsutan ali se nadam da ćemo se vidjet na iducem skupu!
 
Član
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1302595694130.2044626.1507590682&type=1
eo tu sve slike, a za sve koji nemaju fb evo ovdje par slika
pmwVQ.jpg

Revnj.jpg

KR2yS.jpg

qkMWb.jpg

Al31.jpg

Khs5.jpg

gCp8.jpg

Lg07B.jpg

HyKMz.jpg

Scannerova kuja :D
2IeHY.jpg

Jx5OR.jpg

Toliko za sada :D bit ce i koji video burnout i td. :cool:
 
Član
bili malo Antrax i ja,fina raja,malo sa Skenerom koju ljudsku bacili i otišli.uglavnom,sve su svemu,nije uzalud potrošeno vrijeme ;) Skeneru,je li otiš'o ker da guzi? :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
bio sam i ja na kratko,fina raja bila,sreo sam skrabu u susret od piste,ja blicam nista on :cool:

ma sta cu nisam te ni vidio...bio ovaj jedan moj kolega sa motorom iza mene pa sam njega gledao na retrovizoru :D..

A doli sam samo malo bio sa ovim mojim prijateljima nisu htjeli kod cunera doci :D...a nisam ih mogao ostaviti same :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
bio sam i ja na kratko,fina raja bila,sreo sam skrabu u susret od piste,ja blicam nista on :cool:

ma sta cu nisam te ni vidio...bio ovaj jedan moj kolega sa motorom iza mene pa sam njega gledao na retrovizoru :D..

A doli sam samo malo bio sa ovim mojim prijateljima nisu htjeli kod cunera doci :D...a nisam ih mogao ostaviti same :cool:

Onaj sivi motor što je kvario ugođaj družbe... ? od 33 ccm c c c zakuca ga u blokadu 70 i sto puta gore dole, ne čuje se od njega ni traktor na onim njivama okolo :D
 
Član
antrax je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
bio sam i ja na kratko,fina raja bila,sreo sam skrabu u susret od piste,ja blicam nista on :cool:

ma sta cu nisam te ni vidio...bio ovaj jedan moj kolega sa motorom iza mene pa sam njega gledao na retrovizoru :D..

A doli sam samo malo bio sa ovim mojim prijateljima nisu htjeli kod cunera doci :D...a nisam ih mogao ostaviti same :cool:


Onaj sivi motor što je kvario ugođaj družbe... ? od 33 ccm c c c zakuca ga u blokadu 70 i sto puta gore dole, ne čuje se od njega ni traktor na onim njivama okolo :D

jes sivi ali nije taj...:D
Ovaj je 750ccm..i nije puco nigdje ;)
 
Top