Moraju se uništiti ili pokloniti

Moraju se uništiti ili pokloniti

Član
Golf2gti16v je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ko li ce dobit g2 1.6d zivo me zanima ko je sretni dobitnik :D

pa golfova je ostalo dosta oduzetih,a kadeta ne vjerujem da je ijedan prezivjeo,korozija ga je pojela samo je blok motora ostao na mjestu gdje je nekad oduzeti opel stajao(takva je situvacija kod nas u Prnjavoru)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ko se to nasao uvrijedjen :D
 
Član
Ja znam kod nas kad su cistili ovaj dio gdje budu ta zapljenjena auta prije jedno 9 godina, BMW kljunas M3 originalni u top stanju stvarno ja zavirivao dole, unutra sve M, motor bio onaj k-jetronic sa 160konja ja mislim, sve kao da je novo i jos sa obje strane originalni auspusi bili, ja kad sam ga vidio rasplakao se od tuge :lol: lecitacija trebala da bude za 7 dana i "nekim cudom" prodao se dan prije lecitatije, guzonja ga kupio 250 maraka. Tako ce biti i sa ovim svim autima sto valja pokupice guzonje a sve ostao ide u sirovinu da neko zaradi i na tome pare
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Kako me ovo na trenutak obradovalo... oduvijek sam zamisljao kako cu se sa dvicama zabijati u zid i unistavati ih, ne bi nista imao i da pokojeg passata unistim... ali eto, ovako mi valja kupiti istog i unistiti ga sam :icon_mad:, da su pametni, poklonili bi dvicu MTR-u da mu zena moze susiti tepihe na njemu :lol:

technoGeek Kingu :lol::lol::lol::lol:

Sto se tice unistavanja samo glupan moze povjerovati u to.Pa Iforovci su prije par godina cak kupili oruzje zaostalo iz rata po vojarnama i kao islo je na unistavanje a zna se dobro na kojim je trzistima to oruzje zavrsavalo i koji su milioni okrenuti a ne da ce aute unistiti.
 
Član
Ma nece se pokloniti, a i da se pokloni pokloniti ce se onome kome najmanje treba, i najmanje ce koristi imati obican covjek od toga...
 
Član
pa cim smo kriminalna drzava normalno da je to prica , poklonit se ne mogu..znaci 'unistit' ce se..tj. pod tim izgovorom ce im se zagubiti svaki trag, prodati tajkunima i ostalim interesnim grupama,kako neko rece, koje cu ubit brdo love na tome, sve je kod nas iza paravana, nismo glupi samo se pravimo ;)
a mogli bi , posebno mladja auta, povoljno rasprodati i popraviti vozni park drzave :)

u hrvatskoj znam da je bila prodaja, podavno, zaplijenjenih auta..bio je tu murchelago jedan (kojeg je drzava cak popravila, jer je bi probusen na vratima metkom :)) mercedes, porsheova itd..velike pare se uzele :cool:
 
AnDel je napisao(la):
pa cim smo kriminalna drzava normalno da je to prica , poklonit se ne mogu..znaci 'unistit' ce se..tj. pod tim izgovorom ce im se zagubiti svaki trag, prodati tajkunima i ostalim interesnim grupama,kako neko rece, koje cu ubit brdo love na tome, sve je kod nas iza paravana, nismo glupi samo se pravimo ;)
a mogli bi , posebno mladja auta, povoljno rasprodati i popraviti vozni park drzave :)

u hrvatskoj znam da je bila prodaja, podavno, zaplijenjenih auta..bio je tu murchelago jedan (kojeg je drzava cak popravila, jer je bi probusen na vratima metkom :)) mercedes, porsheova itd..velike pare se uzele :cool:


Bila je licitacija ali nitko nije kupio niti jedan luxuzni auto...bit ce da je ljude strah bivsih vlasnika mafijasa:D
 
Član
AnDel je napisao(la):
bio je tu murchelago jedan (kojeg je drzava cak popravila, jer je bi probusen na vratima metkom :))
To ja nebi popravljao :icon_biggrin: murchelago sa rupom od metka na vratima,koja bi faca bio kad bi se parkirao s njim :icon_biggrin:
 
Član
Zavisi od kantona do kantona. U Zenici su uništili čitav parking oduzetih auta, većinom starijih doduše, neki su u međuvremenu i oldtimeri postali...šteta jedino onih tablica sa ljiljanima...
 
ja bi da mi se pokloni kakav auto :D

bude dobrih pila u tim posjedima, u zenici sam vidio gti editiona zelenog na bbs solitude felgama sav u skorenoj prasini i jos mnogih drugih dobrih auta
 
Top