* Mora se pogledat *

* Mora se pogledat *

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ovo su spy fotke sa Tokio drifta. Nisam djabe napisao da se ovo moraaaaaa pogledat.
 
Legend
daki je napisao(la):
Ovo su spy fotke sa Tokio drifta. Nisam djabe napisao da se ovo moraaaaaa pogledat.

da da ovo su razjebana auta sa snimanja........gledao sam ovo ,dodje mi
da placem :icon_redface:
 
Član
Steta razlupanih auta,ali bi dao sve nas svijetu da sam bio tamo i gledao to lupanje,a da ne pricam o tome kako bi se osjecao da sam jos mogao voziti.....:D
 
Član
difteri placeni da naprave utisak WOOOOW bez obzira na cijenu. bilo koji profi drifter koji je vozio za scene u Tokyo Driftu je razbio mnogoooo vise auto nego sto su ova s slike... skup sport, kao hobi nemoguc vjerujem... trebate pogledat samo snimak zove se IZA SCENE Tokyo Drift, i mali filmic o kvalifikacijskim voznjama na stazama i cesti za ovaj film Tokyo Drift... to je dozivljaj... svaki drifter na stazi i cesti sa SVOJIM LICNIM AUTOM prolazni mnogobrojne zadatke i tek onda par njih sto udju u vrh takmicenja dobivaju sponzore i beskonacno mnogo zelja... zanimljivo od toga jest da ni jedan od njih nije rekao HOCU NOVO AUTO ili slicno nego su svi zatrazili tuniranje ili ti ga sredjivanje provobitnog auta za driftanje u filmu... na kraju su dobili auta s slika gore .. i dok su se "naucili" driftati s njima desava se mnogo stosta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top