moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

JD.

Član
Stilo je napisao(la):
nervira me ovaj prazan prostor izmedu gume i blatobrana al vjerovato ce se to rijesiti kad postavim gume veceg profila.....

nista od toga, samo ce ti se auto jos vise podici :)
 
Član
ma vidjecu kako bude stanje sa novim gumama ako se nesmanji razmak izmedu gume i blatobrana stavljam kakve opruge :cool:
 
Član
evo danas se malo farbala kociona kljesta zadovoljan kako je ispalo :icon_biggrin:[attachment=29904][attachment=29905][attachment=29906]
 
Član
Super fiat, pravo mi se svidja, a fele mu sjele ko budali samar, jesi li za farbanje klijesta koristio obicnu farbu ili nesto drugo???
 
Član
Stilo je napisao(la):
jbg sve moze bolje :D dobro mu stoji jos kad fegice natakarim :lol: bas dodje do izrazaja ;)

samo si trebo prelakirat jednom dva puta,da zastitis boju i to je to,al to mozes i naknadno da uradis,inace sve pohvale,izabrao si dobru boju,dobro ce da izgleda sa alu felama;););)
 
Početnik
Stilo je pravo lijep,samo ga treba malo spustit,puno je visok,ili malo veci profil gume,za pocetak..:icon_rolleyes:;)
 
Član
Veci profi gume bi sve to rijesio al kakav sam ja peh :lol: pare za gume cu morati dati za popravak Serva jer mi se neki dan pokvari jbg sad kao da vozam Golfa 2 1.6D :D
 
Početnik
Stilo je napisao(la):
Veci profi gume bi sve to rijesio al kakav sam ja peh :lol: pare za gume cu morati dati za popravak Serva jer mi se neki dan pokvari jbg sad kao da vozam Golfa 2 1.6D :D

cuj sad to..:icon_rolleyes: jesili siguran da je crko skroz...:icon_question:
 
Član
rekli su mi da je problem u elektronici sto upravlja el.motorom serva,fazon je sto je tesko naci kvalitetnog covjeka za popravak te stvarcice,svi bi ono galantno cupaj to komplet sve i stavi novo sto mi je prava glupost :icon_confused: ja mislim da samo treba prelemiti stampanu plocu al.....
 
Top