moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
pravo fin stilo, puno me podsjeca na stila bivseg clana ovog foruma, mog sugradjanina
bravo_f, mislim da mu je tako nick bio
jbt za onim njegovim se vazda okrecem kad ga sretnem, mislim da su i kod njega iste opruge, 30/30 spustaju

jako dobro, svidja mi se;)
bas se isplatilo cekati
 
Član
Uh ponasa se :icon_twisted: da kruci je u odnosu na fabricke ali nista previse ;) puno je direktnij na volanu i kod kocenja nema poniranaj isto tako kod ubrzavanja nema dizanja,sve u svemu dobio sam ono sta sam zelio :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
pravo fin stilo, puno me podsjeca na stila bivseg clana ovog foruma, mog sugradjanina
bravo_f, mislim da mu je tako nick bio
jbt za onim njegovim se vazda okrecem kad ga sretnem, mislim da su i kod njega iste opruge, 30/30 spustaju

jako dobro, svidja mi se;)
bas se isplatilo cekati

Da i kod njega je spusten isto 30/30,cuo sam se sa njim mozda budemo mjenjali felgice nesta smo se dogovarali....
Cekanje se isplatilo jos dan da sam ga gledao nakvog odignutog rokno bi se :lol:
 
Član
et ga cucnuo kao saxo,malo vise nazad za koji milimetar u odnosu na prednji dio,prelijep brate svaka cast!pichilice ce da budu do slijedece godine pojava ;);););)
 
Član
mooamer je napisao(la):
et ga cucnuo kao saxo,malo vise nazad za koji milimetar u odnosu na prednji dio,prelijep brate svaka cast!pichilice ce da budu do slijedece godine pojava ;);););)
ima da naprijed legne jos barem 3mm :icon_smile: aBd jos samo lakirati ga aBd ;)
 
Član
odlicno ulozeni novci,taman spusten koliko treba. Sad kad sam ga vidio,na korak sam blize da i ja alficu spustim. Jedan nas kolega mi nudi opruge povoljno,bit cu budala ako to propustim.
 
Član
Stilo je napisao(la):
Uh ponasa se :icon_twisted: da kruci je u odnosu na fabricke ali nista previse ;) puno je direktnij na volanu i kod kocenja nema poniranaj isto tako kod ubrzavanja nema dizanja,sve u svemu dobio sam ono sta sam zelio :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
pravo fin stilo, puno me podsjeca na stila bivseg clana ovog foruma, mog sugradjanina
bravo_f, mislim da mu je tako nick bio
jbt za onim njegovim se vazda okrecem kad ga sretnem, mislim da su i kod njega iste opruge, 30/30 spustaju

jako dobro, svidja mi se;)
bas se isplatilo cekati

Da i kod njega je spusten isto 30/30,cuo sam se sa njim mozda budemo mjenjali felgice nesta smo se dogovarali....
Cekanje se isplatilo jos dan da sam ga gledao nakvog odignutog rokno bi se :lol:



joj one fele su top svegami, uzivo mnogo jebeno izgledaju, meni pravo mocne, ako uspijes zamijenit bit ce odlicno. Nagodan je on, valjda to rijesite, ako budes dolazio ovdje javi se da popijemo kafu;)
 
Član
dumpors je napisao(la):
odlicno ulozeni novci,taman spusten koliko treba. Sad kad sam ga vidio,na korak sam blize da i ja alficu spustim. Jedan nas kolega mi nudi opruge povoljno,bit cu budala ako to propustim.
Slobodno spusti ba, nije ovo neko veliko spustanje a znaci puno :icon_smile:


ArminM je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Uh ponasa se :icon_twisted: da kruci je u odnosu na fabricke ali nista previse ;) puno je direktnij na volanu i kod kocenja nema poniranaj isto tako kod ubrzavanja nema dizanja,sve u svemu dobio sam ono sta sam zelio :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
pravo fin stilo, puno me podsjeca na stila bivseg clana ovog foruma, mog sugradjanina
bravo_f, mislim da mu je tako nick bio
jbt za onim njegovim se vazda okrecem kad ga sretnem, mislim da su i kod njega iste opruge, 30/30 spustaju

jako dobro, svidja mi se;)
bas se isplatilo cekati

Da i kod njega je spusten isto 30/30,cuo sam se sa njim mozda budemo mjenjali felgice nesta smo se dogovarali....
Cekanje se isplatilo jos dan da sam ga gledao nakvog odignutog rokno bi se :lol:



joj one fele su top svegami, uzivo mnogo jebeno izgledaju, meni pravo mocne, ako uspijes zamijenit bit ce odlicno. Nagodan je on, valjda to rijesite, ako budes dolazio ovdje javi se da popijemo kafu;)


Nisu lose malo promjene ;) valja ako budem dolazio popicemo tu kaficu :icon_smile:
ne znam zasto je banovan lik kad je ok skroz.... :icon_confused:
 
Član
nisam siguran sta je bilo, ne bih smio nista ni reci kad ne znam tacno, ali fkt nije los lik. Mozes ga naci na cranshaftu ja mislim
srecem ga ja stalno, premocan mu je auto, ne da mu se da ga proda, spustio je cijenu skroz

tvoj ce biti bolji siguran sam;)
 
Član
ako koga interesuju sportske opruge od stila ima momak iz gorazda mjenjao bi svoje sa nekim za originalne samo je u njega stilo 1.6 benzin.... evo mu i naloga na pik-u http://www.pik.ba/artikal/536171/sportske-opruge-i-sportske-amortizere-za-fiat-stilo-1-6-16v/
 
Top