Moja TV - iskustva???

Moja TV - iskustva???

Član
Nisam informiran, al evo gledam listu programa, brate mili u ovoj listi je 70% lokalnih programa, jesu mogli jos koji lokalni ubacit.
 
Član
Moja TV je po meni smece...99% programa je domace, tipa igman TV, TV Kakanj, Busovaca, Konjic i ostala sranja... koga briga za to uopce? Ja sam na kablovskoj tv, slika odlicna, programi odlicni, led lcd tv 32''.. moja tv je strasno lagava, kad prebacujes programe treba po 3 minute da prebaci, ili ucita listu programa..
 
Član
Kod mene moja tv super radi, kad prebacujem programe nema nikakvog kocenja i sl, sto neki navode, jedino se zna desit da nema odma one liste sta slijedi na programu a i to za par sekundi dodje..
 
Član
Astra je napisao(la):
Moja TV je po meni smece...99% programa je domace, tipa igman TV, TV Kakanj, Busovaca, Konjic i ostala sranja... koga briga za to uopce? Ja sam na kablovskoj tv, slika odlicna, programi odlicni, led lcd tv 32''.. moja tv je strasno lagava, kad prebacujes programe treba po 3 minute da prebaci, ili ucita listu programa..

Slazem se sa tobom u vezi programa....svaki moguci koji postoji u BIH je na listi, a vise od pola njih su bezveze.

Imam Net Tv paket, vec godinu dana. Zadovoljan sa slikom i brzinom neta.2X mi je samo zastekalo sve ali na nekih 10 min i to je to (da ne ureknem:D).

Sve u svemu ja zadovoljan.
 
Član
Jel ko ima dreambox i cs, to je tek ludilo ovo ostalo je sve mala maca, neki hd resiver, hdmi.. i nema da fali ;)
 
Legend
ADLS koristim odkako je poceo u BHtelecom-u i internetom sam prezadovoljan

Dodje MOJA TV , prijavim full paket sa telefonom itd itd ...

Isti problem na manjem tv-u ok ,al kupim LG 42" fullHD TV , Slika ne da je loša ..... uzas , npr kanali sa normalne antene su mi bolji .....

E onda , Full HD je tv , a tako i resiver od telekoma Motorola ima Full HD izlaz , skopcam preko hd kabla , a uopste ne salju HD signal , nego malu rezoluciju ..... , tako da sam odjavio ima skoro godinu dana , sad doduse ne znam da li daju hd signal bas zbog vecih tv prijemnika , ali ako jos nema hd signala , to nije to ;)
 
Grga je napisao(la):
Kod mene moja tv super radi, kad prebacujem programe nema nikakvog kocenja i sl, sto neki navode, jedino se zna desit da nema odma one liste sta slijedi na programu a i to za par sekundi dodje..

http://en.wikipedia.org/wiki/Zap_time ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Grga je napisao(la):
Kod mene moja tv super radi, kad prebacujem programe nema nikakvog kocenja i sl, sto neki navode, jedino se zna desit da nema odma one liste sta slijedi na programu a i to za par sekundi dodje..

http://en.wikipedia.org/wiki/Zap_time ;)
"" kad prebacujes programe treba po 3 minute da prebaci"

ja sam na ovaj komentar komentarisao, jer znam da ljudi imaju takvih probema, kao kod satelitske kad se motoric okrece, a sta si htio ovim linkom, neznam..
 
Kazes da kad prebacujes programe, nema kocenja. Slika ti stoji mozda sekundu, i manje, dok zvuk u pozadine ide. To kasnjenje je normalno, to sam htio da kazem, niko na svijetu nema instant prebacivanje kao na klasicnoj televiziji ;)
 
Član
jedno pitanjce ako je neko bas upucen,ja imam samo adsl net f.1 paket,i danas bezze onako naletin na opciju moja web tv i imam nekih 20-ak kanala koji odlicno rade jos mi je tv spojen na komp tako da je slika odlicna,ali nigdje nisam nasao da li se ova opcija dodatno naplacuje ili je to u sklopu ovog paketa :icon_rolleyes:
 
Član
a jel neko od vas kojima je losa slika na velikim tvovima nastimao postavke modema za to?
prijatelj mi je pricao da se mogu nastimati postavke modema tako da bude slika extra,nesto se ucini sad sta nisam siguran...
gledao sam moju tv kod druga na 34" ja mislim i extra je slika
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
a jel neko od vas kojima je losa slika na velikim tvovima nastimao postavke modema za to?
prijatelj mi je pricao da se mogu nastimati postavke modema tako da bude slika extra,nesto se ucini sad sta nisam siguran...
gledao sam moju tv kod druga na 34" ja mislim i extra je slika

pa neko tko je navikao gledat filmove u ts kvalitetit, ono kamera i snimano u kinu, a super mu kvalietniji dvd rip... onda mu je i moja tv vrh kvalitetotm slike... ali djaba ti stimanje, kada je signal u sd-u.. opet sto je veci tv, vise ce se "razvlacit" te slika biti sve losija... recimo oni samsung "ravni" crt televizori i neka plazma/lcd... stavi jedno pored drugog, pusti isti kanal, vidjet ces gdje je slika bolja, na starom crt-u, prirodnija nekako,jer vecina nasih kanala nije u 16:9 formatu,...jednostavno ali tako je... ;)

realno za 2011 jos malo pa 2012-ta godina, kvaliteta slike moje tv je nikakva... tko je gledao hd, negdje vani tv kanale, ili filomeve/ripove, receiver itd... zna o cemu govorim... pa prebacis na tv behar, isto da se vratis 20godina unazad :D
 
Član
ja recimo negledam, domace, osim ftv, bht i tv1 i ponekad tvtk, meni licno slika je ok, u pitanju je lcd 32", na spram kablovske gdje je slika zrnasta ovo je super, e sad nemojte da se mora slikat kakva je slika i slicno, govorim za svoj slucaj
 
Kada resetujete STB, pri ucitavanju, priscite menu dugme, i tu jos imate opcije za dodatno stimanje postavki oko rezolucije slike i ostalog ;)
 
Član
malo oprezno pri resetovanju opcija na modemu, tako lako se tv neda poslije ustimati

Kod mene je full paket od samog pocetka cak sa onim testiranjem od god. , na 42 slika OK , ali naravno da nije ista slika na svakom prog., nemoze slika biti ista na FTV koja nema hajd da kazem ni stereo signal za dolby i narp. njemacki Pro7 sto ljudi nemaju ni analognog signala vise , slike su malo razlicite ali to je do signala nesalje svako isiti

nakon 3-ceg modema i nastimavanja mi radi sada, jeste na pocetku kocilo , ali posto je to drzavna firma nisam ih zalio ni minute , jedno kocenje zovem ih i dosadujem

a sto se tice intereneta , nakon 3-4 razlicita bezicna ipak je adsl najstabilniji
 
Top