Moja Supra

Moja Supra

Član
Da i ja komentarisem malo... Ovo sto si postavio je vrh vrhova, a vidim stalno nesto radis... Svaka cast na znanju i volji za ovim, ti znas najbolje koliko je to skup sport, a valja odvajati i od sebe za auto ;), ako budes navracao kad u Bosnu, navrati u par gradova, pa da nas par osjeti ovu snagu sirovu :D, i napravi 100 postova pa da ti mozemo ostaviti reputaciju ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Da i ja komentarisem malo... Ovo sto si postavio je vrh vrhova, a vidim stalno nesto radis... Svaka cast na znanju i volji za ovim, ti znas najbolje koliko je to skup sport, a valja odvajati i od sebe za auto ;), ako budes navracao kad u Bosnu, navrati u par gradova, pa da nas par osjeti ovu snagu sirovu :D, i napravi 100 postova pa da ti mozemo ostaviti reputaciju ;)

Tako je, druze! Samo rokaj naprijed! ;)
 
mislim da sam se zbog ove supre sanjao 3 dana mokre snove o zvuku u voznji i nadam se da ce mi se ostvarit taj san da uzivam uzivo u njemu :D:D

samo naprijed ato je prekrasno kao sto kazu pervErzija :icon_smile::icon_smile:

svaka cast:cool::cool:
 
Montiram motor, imao sam dosta posla na glavi, stelovanje ventila itd.

4163587249_3a7a9d49e9.jpg

Sve izvadjeno, opruge su crower, jace 50% od orginal, matice preko opruga su orginali zeljezni ali ovi su titan :)

4164347812_2472debcda.jpg

Etanol gorivo isprlja kanale sa necim crvenim..
4163587197_f1842da933.jpg

Glava je bila 8stoti kriva, evo je ofrezana pa sad je sto posto prava.

4164347738_ba0853ce48.jpg

montiranje, diftung na glavi ovaj put ljepim sa specialnim ljepilom.

4163587093_ede05ab44a.jpg

tako izgleda, jos sam mu stavijo novu uljnu pumpu.
 
Član
hehe
evo tek sada vidim ovaj projekt ...pa sam morao od pocetka pocet
pa bilo svega i sumnji i ja sam to pomislio na pocetku ali nastavim citat
gledat i vidim da je sve u dure
auto super , malo je rec al eto :)
svaka ti cast samo tako nastavi
pozzzz
 
Joj motora...ma auta čitavog :cool: I want one too :icon_cry: Da je meni i ona "najobičnija" bez turba, ja bi bila presretna :)
Stvarno svaka čast na trudu i hvala što podijeliš to isto sa nama na forumu, baš je lijepo vidjeti jedan ovakav auto pa bar na forumu i ovakav posao sa njim ;)
 
Bice jos dosta slika i filmova.. :) Supra bez turba ima 220ks, ide i ona dobro ali ja sam navikno ove 900ks u motoru pa mi je sad sve drugo dosadno haha.


djavolica je napisao(la):
Joj motora...ma auta čitavog :cool: I want one too :icon_cry: Da je meni i ona "najobičnija" bez turba, ja bi bila presretna :)
Stvarno svaka čast na trudu i hvala što podijeliš to isto sa nama na forumu, baš je lijepo vidjeti jedan ovakav auto pa bar na forumu i ovakav posao sa njim ;)
 
Top