Moja Supra

Moja Supra

Član
Little Dragon je napisao(la):
i to brate sto kazes bogami :) al zato svak zna onu pjesmu "pa da je BEMWE pa da razmislim" hahahahaha

a da je bemwe pa da ramislis??? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

ma brate bilo bi mi pravo zadovoljstvo gledati te kako vozis u bosni neku od utrka... bgm dodji nekad... kao sto rekose gdje dodjes bice najbolje a bices i najzanimljiviji na cijelom street race...:D:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool::cool::cool:
 

DLS

Početnik
treba mu samo 1000 eura dok doje do bosne sa suprom .. da znate sta je putarine i mostova i tunela treba poplacat ..ihh ..al svakako da bi privuko puno paznje kad bi dosao !
 
Član
DLS je napisao(la):
treba mu samo 1000 eura dok doje do bosne sa suprom .. da znate sta je putarine i mostova i tunela treba poplacat ..ihh ..al svakako da bi privuko puno paznje kad bi dosao !

ma nije to tako puno...isao sam skoro za svedsku imas jedan brod, imas mosts kopenhagen.malmo, putarina u hrvatskoj, joj mozda jos nesto ali se ne sjecam...uglavnom najskuplje izadje gorivo.....:D
 
jbg... treba dobar prevoz, to nije lako naci. ovu zadnju trku gdje sam bio u scedskoj prevoz mi je b io autobus 20m dug, ali trosi nafte ko jedan "oil tanker" haha, misli koliko bi to kostalo da podem snjim u BIH 2800km ;)

GOLF TZ je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
i to brate sto kazes bogami :) al zato svak zna onu pjesmu "pa da je BEMWE pa da razmislim" hahahahaha

a da je bemwe pa da ramislis??? :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

ma brate bilo bi mi pravo zadovoljstvo gledati te kako vozis u bosni neku od utrka... bgm dodji nekad... kao sto rekose gdje dodjes bice najbolje a bices i najzanimljiviji na cijelom street race...:D:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool::cool::cool:
 
valjda bi se sta moglo iskombinovati , kad BIG DOGS-i dodju sa svim onim autima i kamionima valjda ce neko sponzorisati i naseg armina da vidimo tu zvjer na cesti :)
 

DLS

Početnik
GOLF TZ je napisao(la):
DLS je napisao(la):
treba mu samo 1000 eura dok doje do bosne sa suprom .. da znate sta je putarine i mostova i tunela treba poplacat ..ihh ..al svakako da bi privuko puno paznje kad bi dosao !

ma nije to tako puno...isao sam skoro za svedsku imas jedan brod, imas mosts kopenhagen.malmo, putarina u hrvatskoj, joj mozda jos nesto ali se ne sjecam...uglavnom najskuplje izadje gorivo.....:D

ma idem ja stalno brate ,znam sta pricam ...a sta mislis kolko supra trosi???;)
 
15-17 litara ako ne pritisnem :)

DLS je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
DLS je napisao(la):
treba mu samo 1000 eura dok doje do bosne sa suprom .. da znate sta je putarine i mostova i tunela treba poplacat ..ihh ..al svakako da bi privuko puno paznje kad bi dosao !

ma nije to tako puno...isao sam skoro za svedsku imas jedan brod, imas mosts kopenhagen.malmo, putarina u hrvatskoj, joj mozda jos nesto ali se ne sjecam...uglavnom najskuplje izadje gorivo.....:D

ma idem ja stalno brate ,znam sta pricam ...a sta mislis kolko supra trosi???;)
 
kakva supra ljudi,lijepi moj bora karavan..nedo bog kad bi je imao ubila bi me zena kad bi se ove svedjanke okupile oko auta,hehehe
Armine kralj si,onaj dux i one ruke na guzama ti stoje ;)
 
Poceo je projekat za 2011 racing season :) Ovdje cu slike stavljat najvise jer ove svedske stranice su mi dosadile vise bogami...

Ovo je plan pa da sidjem i na osmice... onda sam u krugu najbrzih u svijetu sa suprom ;)

* Novi Dragracing suspension AVO-Coilovers nazad sa compression/rebound stelovanjeo,(to sam vec nabavio)
* Nova usisna grana "inlet manifold" u aluminiumu, i to cu ja varit i dizajn je moj.. vec sam sa njom poceo.
* Kavez zastitni moram prepraviti i dodat jos cijevi.
* Padobran za kocenje (to sam vec nabavio)
* Novi blok, klipovi i klipnjace. Klipovi ce biti wiseco sa HD sarafima, a Klipnjace najskuplje i najjace Carillo(to sam vec nabavio) ali na ovom bloku moram montirati nove "main caps" one komade koje drze varilicu "crankshaft" ti novi komadi ce biti frezani iz jednog komada SS2541 celika koji je 15 puta jaci od orginalaca.

* Turbo ce biti prepravljen sa manjim exhaust housing da malo se brze probudi :) vjerovatno ce postignut puni boost oko 1000obrtaja brze, to dosta pomaze.

Tu nije sve ali to su najveci poslovi...
 
Top