moja nova vozilica

moja nova vozilica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e drustvo da prestavim moju novu vozilicu. Jbg malo sam zaglavio na faxu pa mi stari kupio novu vozilicu uz rijeci: "Sine kad ne ide knjiga onda radi!", a megan je suspendiran do daljnjeg (citaj sledeceg oktobra ili do ciste godine).
...........:icon_sad::icon_sad:
 
Član
Fina boja samo neke druge felge i biće makina i po :icon_biggrin:
Šala mala bio sam u sličnoj situaciji samo ja nisam dobio ni traktor samo nove patike :lol:
 
Član
koji motor?...koliko KS?...sta ima od opreme?...pisi malo majku mu, okacio si samo jednu sliku i kratko objasnjenje zasto si ga dobio...daj neke podatke! :icon_biggrin:
 
Član
fina boja,kasnije nabaci kabinu ubaci kakvu muziku i super :cool:
de više podataka koja marka,motor...
 
Član
Trozic je napisao(la):
fina boja,kasnije nabaci kabinu ubaci kakvu muziku i super :cool:
de više podataka koja marka,motor...

ma moj je crveni nisam ga jos stigao fotkat, ovoj je slika iz kataloga. a necu nabacit kabinu, ipak cabrio je in, a i ne moze uci u garazu sa kabinom, na muzici radim.............
Podatci: 4x4, 25 KS, motor englez nekakav perguson (ili nesto slicno uglavnom jedan od najpoznatijih engleza), servo volan, pojas, nema airbaga ni ABS-a i samo mi je to zao ostalo sve super, jos brate malo trosi.......:lol::lol::lol:

nodiash je napisao(la):
Ovo za grada i popodnevne kafice :p

ma naravno............
 
Član
e covece ovo je pregotivno vozilo! :cool:
prvo jedan od najlepsih traktora koji sam video..
jel bio skup? ja sam odrastao uz IMTovu fabriku na Novom Beogradu i kao klinac sam stalno prelistavao njihove kataoge i mastao da jednog dana imam svoj traktor... mada nikada nisam imao situaciju koja od mene trazi traktor i konkretnu potrebu za jednim... jednostavno postujem ovakve masine.... ;)

dobra je fora sa ovim za ciscenje snega... kako vi zovete ovaj nastavak koji vuces?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top