MOJ GOLF 1 1.8 8V

MOJ GOLF 1 1.8 8V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
EVO DA VAM PRETSTAVIM I MOJ AUTO.NAZALOST NISU MOGLI JOS NEKE SLICICE DA STAVIM.VEROJATNIJE SU BILE MNOGO VECI.
 

Prilozi

  • IM000091.JPG
    IM000091.JPG
    90,4 KB · Pregleda: 165
  • IM000930.JPG
    IM000930.JPG
    117,3 KB · Pregleda: 127
  • 1.8 gti.JPG
    1.8 gti.JPG
    108,3 KB · Pregleda: 124
  • IM000932.JPG
    IM000932.JPG
    100,7 KB · Pregleda: 55
  • IM001005.JPG
    IM001005.JPG
    124,2 KB · Pregleda: 136
fin je kec,ali ako si naprijed ispod karambolke stavio ovu plastiku,onda moras i pragove i nazad nesto slicno izvest,da se poravna sve ;)
 
Član
ja bih skroz skinuo ovaj prednji spojler, nekako mu ne stoji ( samo moje misljnje ):icon_smile:
 
Član
stvarno fin golf, lijepa boja felge fino stoje, i vidi se da je auto pravo dobro ocuvano, sretno u nastavku ;)
 
Član
i ja mislim da bi bilo bolje skinuti ovaj spojler naprijed, a ove felge na drugoj slici su odlicne:cool::cool: koliko ima konja 90??
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
i ja mislim da bi bilo bolje skinuti ovaj spojler naprijed, a ove felge na drugoj slici su odlicne:cool::cool: koliko ima konja 90??

spojler je original geramski za golf 1.ja mislim da super mu stoji.ali prihvacam vase misljenje.golf ima 90konja sada.pozz
 
Član
fin golf,svaka cast,slazem se s onima koji su rekli da moras i nazad i po pragovima odradit nesto slicno onom sto si naprijed,da uskladis linije,ostalo sve ok,,svidja mi se,baci nam koju sliku unutrasnjosti;););)
 
Član
dobar golf,spojler je tvornički i oldschool je bar.nije neki plastik fantastik.al nabavi onda ostatak ovog k* pragove i stražnji komad
 
Član
dobar je golf malo su mi ovi spojleri mi karambolke neuklapaju...odskacu jedna od druge..lajsna sa strane mi se ne svida..treba spustiti i pragove postaviti da se izravna donja linija..extra mi je ovaj krovni spojler takav sebi trazim..
znaci sve je u sitnicama da golf bude kompletan;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
dobar je golf malo su mi ovi spojleri mi karambolke neuklapaju...odskacu jedna od druge..lajsna sa strane mi se ne svida..treba spustiti i pragove postaviti da se izravna donja linija..extra mi je ovaj krovni spojler takav sebi trazim..
znaci sve je u sitnicama da golf bude kompletan;)

pragove dolaze za koji mesec.a krov ja bih ga odmah skinuo.ali moj cale prevozi neke blinor vrate na njega:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top