Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Moj drift sta sam dobro sta lose uradio XD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobra dizla možeš uzeti za nju bruka para i fino kupit kakvog bmw-a pa se onda nagledamo klipova abd...

inače kao što kaže djogi86 mojne ako je od starog... bezze ti to pravo...
 
Član
bgm i ja reko slupa se
nemoj se ti zezat mani se driftanja

kad je kisa il snijeg odes fino na poligon gdje nemozes
udarit i uci vjezbaj zajebaji a po meni je ovo glupost

nedo Bog da si se slupo :(

ne zezaj se
 
Moje je auto a nije bas tako kako kazete jest opasno i preblizu al sam imo kontrolu jbg znam svoje auto a ne poricem da nisam bio u situaciji da sam izgubio totalnu kontrolu pa se samo molio nemoj hehe al sve u svemu hvala vam svima i nije ovo za zajebanciju al kad se sutelis nemozes je nepovuc dok jednom neroknes >:D
 
Član
lakse ti je uzmi pug 205 po mogucnosti neki veci motoric (npr. 1,9) pa ces onda vidjet sta je fwd drift il ti ga assdrag samo ces ucit dugo al nedovoljno dugo jer ces ( nedaj boze) zid ugledat
 
Početnik
izabrao si pogrsnu pogonsku osovinu..

takodje drift je kad bocno vozis a ono sto si ti uradio je zauzimanje polozaja za drift... SAMO
 
Član
slazem se sa djogijem,ti si ovde uleteo i zaneo se prebrzo za snagu tvog auta,jer te on ne moze izvuci u kontra smer svojom snagom,da je bilo malo klizavije ili bi se okrenu ili bi zavrsio u stubu,zato sacekaj fino sneg pa se zezaj po ulicama uvece kad nema saobracaja...za male brzine je taj auto super,jer ima jako lak zadnji kraj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top