Moj Bmw e36

Moj Bmw e36

Član
Malo novi slika 1 maj
6o1vr6.jpg

34jf0pg.jpg

5z0bkn.jpg
 
Član
A vidi kod tebe retrovizori od 5ce e34 nisu istao kao moji...Ovi moji su na e34 poceli mislim od 93 prvi put vidim od e34 na e36 tretrovizore ili nisam dobro zagledao moramo samo vece felgice staviti koje ti imas u planu 16 ili 17 ?
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
A vidi kod tebe retrovizori od 5ce e34 nisu istao kao moji...Ovi moji su na e34 poceli mislim od 93 prvi put vidim od e34 na e36 tretrovizore ili nisam dobro zagledao moramo samo vece felgice staviti koje ti imas u planu 16 ili 17 ?

Jesu od 5ce retrovizori meni mocno izgledaju bolje nego njegovi barem po mom ukusu trenutno su 15 a planiram zbavit 16. ;)
 
Član
jos malo slika :123:

2yvt751.jpg


a41vyd.jpg


b8mpuo.jpg


Pila se kafa i radilo se malo na kumovim 17 kama za bimera
34j3s4i.jpg
priprema za spricanje

xkx5cj.jpg
 
Član
Prijatelju bmw ti je super ,, i ocuvan .. nek je sa srecom.
Samo napravi malu izmjenu .. bar moj savjet ti je da skines te dole diode, ako vec zelis stavi maglenke i ukloni tu kromiranu masku naprijed.
Ostalo sve za;) pozzz.
 
Član
Nisu diode vec maglenke s tim sam ga uzeo a za masku cu vidjeti uzivo i ne izgleda tako lose :icon_smile:
 
Član
Ovo je moja nova vozilica,rijec je o omegi b 2.0 16v 96 g.p. ima lovatov sekvent plin,za sada sam prezadovoljan autom imao sam mali problema sa njenim kompijuterom malo je prekidao,pa sam ubacio od vektre 2.2 kompijuter i radi perfektno ide ko luda na benzinu,jos moram otici uraditi remap plina,posto mi da dijegnostici pokazuje siromasnu smjesu.
 

Prilozi

  • DSC_0038.JPG
    DSC_0038.JPG
    1 MB · Pregleda: 20
  • DSC_0039.JPG
    DSC_0039.JPG
    1,4 MB · Pregleda: 21
  • DSC_0040.JPG
    DSC_0040.JPG
    726 KB · Pregleda: 22
  • DSC_0041.JPG
    DSC_0041.JPG
    1,8 MB · Pregleda: 19
  • DSC_0042.JPG
    DSC_0042.JPG
    1,4 MB · Pregleda: 19
  • DSC_0043.JPG
    DSC_0043.JPG
    1,6 MB · Pregleda: 19
Poslednja izmena:
Član
Posebnola sjecanja imam prema omegi stari je sluzbenu imao 98 cd oprema meni nekako jedno od ljepsih auta unutra , sretno druze mozda da kozu promjenih, ima li kakvih planova
 
Član
Posebnola sjecanja imam prema omegi stari je sluzbenu imao 98 cd oprema meni nekako jedno od ljepsih auta unutra , sretno druze mozda da kozu promjenih, ima li kakvih planova
za sada imam jos nekih stvari promijeniti na njoj posto prehodni vlasnik i nije je nesto odrzavao i osposobiti klimu da radi,pa cemo vidjeti neke 17 felge nabaciti i malo je jos usminkati iz vana :)
 
Top