Modriča? Banja Luka?

Modriča? Banja Luka?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pošto nisam stvarno mogao doći juče na Vrbanju (Izvinite za to ali stvarno bio sam pretrpan poslom) ima li ikakvih dogovora kako da se ide za Modriču? Jeli nešto dogovoreno da se ide organizovano u koloni ili kako ko stigne pa da se nalazimo tamo? Prvi ja nemam pojma ni gdje će to tačno tamo biti? Isto važi za Banja Luku!?
 
Član
ne zna se jos zasigurno kako kada i to. ali zna se da AMK Carbon ide sa 6-7 takmicarskih auta u modricu. moguce da ce dan dva ranije biti objavljeno kad se krece odakle i to.

puno pozdrava i vidimo se ako ne u sarajevu onda u modrici sigurno ;)
 

Lav

Član
sto u modricu, zar nije bolje sacuvat pare za banjaluku.
tamo ce garant pasti rekord a bice strojeva samo takvih...
 

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
ne zna se jos zasigurno kako kada i to. ali zna se da AMK Carbon ide sa 6-7 takmicarskih auta u modricu. moguce da ce dan dva ranije biti objavljeno kad se krece odakle i to.

puno pozdrava i vidimo se ako ne u sarajevu onda u modrici sigurno ;)

da te ispravim ako sam ja dobro sracunao oko 10-ak takmicarskih auta da ide sa amk carbon, a bilo bi dobro da se organizujemo da idemo u sto vecem broju
 
Član
ja sam znao za ovaj podatak od 6-7. haj fino kad se jos raje prijavilo da ide.
Ma ima da nam bude super gore.
 
Lav je napisao(la):
sto u modricu, zar nije bolje sacuvat pare za banjaluku.
tamo ce garant pasti rekord a bice strojeva samo takvih...
ako sve bude ok trebali bi i u banjaluku ici...ma sta fali sto vise desavanja to bolje,pozz;)
 
Početnik
reklamira covjek event na TV-u , i uz to ima prijavninu 1KM,

respekt stvarno...

medjutim u BiH bi bilo najbolje kad bi platio ljudima da naprave auta, i jos im platio da voze SR , i naravno platio im dnevnice ako su van mjesta stanovanja....
 
Član
Ma kako god okrenes ja znam da idem sa svojom ekipom, jer malo je okupljanja u bh ove vrste tako da treba sve iskoristiti
 
Član
Vidis ako mi auto legne sutra ( bemti papire, nisu gotovi jos ) mogao bih se i ja zaputiti gore, pa ako treba i izofirati u klasi do 1400cc :) cisto radi zajebancije :)

Naravno ako ce me ko od ovih auto klubova udomiti... meni u sarajevu treba auto navigacija a kamoli u modricu da odem :) a i nije fun ici sam,a i da se raja upozna :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top