Modernizovani VW Tiguan - špijunske fotografije

Modernizovani VW Tiguan - špijunske fotografije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
20091112032859_photo_0.jpg


Nemački Volkswagen priprema za svoj model Tiguan manji facelift, koji će biti spreman za modelsku godinu 2011. Automobil je trenutno u fazi testiranja, kako u legalnom saobraćaju, tako i na čuvenoj stazi Nordschleife...


Upravo na stazi "Nordschleife" špijunski fotografi su snimili maskiran VW Tiguan. Ako je suditi po fotografijama, osveženi Tiguan najveće promene pretrpeće na prednjem delu. Kupci mogu očekivati prednje LED svetlosne grupe za dnevno svetlo, veće maglenke i više hromiranih detalja na masci hladnjaka. Prema neoficijalnim informacijama, moglo bi doći i do manje "aktuelizacije" kod pogosnkih agregata. Predstavljanje osveženog VW Tiguana zakazano je za prolećni sajam automobila u Ženevi.

20091112032859_photo_2.jpg


izvor

vwtiguanfront01.jpg


vwtiguanheck01.jpg
 
Član
farovi u odnosu na trenutne su preruzni i nikako mi se ne svidjaju, samo ne kontam otkud LED kad sam cito po njemackim forumima i to se nigdje ne spominje..plus i ovdje ih nema
 
Kako su ljudi samo bez kreativnosti :lol: hajd valjda će nekad napravit neku seriju auta u kojoj ne kopiraju sve što stignu od nekog drugog modela :D što reče renault_fan vw je to :D
 
Pa to je i "normalno" da modeli jednog branda skroz lice...ko jaje jajetu... pogledajte Alfe... SVAKA Alfa od 90 ima ista stop svjetla... Insignia i nova Astra - sprijeda potpuno iste... Nova Bmw 5 i 7 iste sprijeda...
 
Početnik
GrandMaster je napisao(la):
Pa to je i "normalno" da modeli jednog branda skroz lice...ko jaje jajetu... pogledajte Alfe... SVAKA Alfa od 90 ima ista stop svjetla... Insignia i nova Astra - sprijeda potpuno iste... Nova Bmw 5 i 7 iste sprijeda...


ti se prijatelju sigurno salis....u cemu si ti nasao slicnost u ovim autima u svom postu ja stvarno ne znam...osim u nazivu..:icon_rolleyes:

djavolica je napisao(la):
Kako su ljudi samo bez kreativnosti :lol: hajd valjda će nekad napravit neku seriju auta u kojoj ne kopiraju sve što stignu od nekog drugog modela :D što reče renault_fan vw je to :D


mozda al dabogda...:D:D


vw je to...:lol::lol::lol::lol:
 
Prijatelju da ne idemo u OT, ali to je otprilike...

BMW
http://www.bmwcoop.com/wp-content/images/2009/03/ac-schnitzer-2009-bmw-7-series-2.jpg
http://www.8flo.com/automotive/images/stories/bmw_5gt_5.jpg


S tim sto su na petici ugasena svjetla pa to malo "bode" oci...
 
Početnik
Nikad bolji.;););) Mislim da su ovog puta nesto postigli, Dopadaju mi se prednji farovi. Malkice naginju na POLO.
Ima li iko iskustva sa onim pre fislifta?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top