MMA reality show u Srbiji

MMA reality show u Srbiji

Član
ROF.png


U organizaciji Iko Media i Agencije "Matchmaker" u Srbiji će se održati prvi MMA reality show na ovim prostorima - "Put ka Vatrenom Ringu".

Menadžerska agencija "Matchmaker" već duži niz godina surađuje s američkom organizacijom Ring Of Fire. Pored toga što su organizirali turnir Ring Of Fire Europe, preko njih su i borci iz Srbije (Mihajlović, Vučković, Spalević) dobili šansu okušati svoju snagu i tehiku na Ring Of Fire u Americi.

Audicija za show počinje u travnju a mogu se prijaviti svi muškarci s ex Yu prostora, bilo koje kilaže, uz uvjet da nisu imali niti amaterskih niti profi MMA mečeva. Show starta u lipnju sa 16 kandidata u onoj kategoriji koja će imati najjaču konkurenciju i s najkvalitetnijim kandidatima. Svim sudionicima na raspolaganju su vrhunski treneri hrvanja, boksa, tajladnskog boksa, BJJ.

Finalna borba osigurati će pobjedniku show-a ugovor s američkom organizacijom Ring Of Fire.
Prijenos emisije biti će na Sport Klub kanalu, a jedan od sudaca je i Milan "Strongman" Jovanović, srpski powerlifter i strongman, poznatiji kao bivši trener Kimbo Slice-a za kondiciju i snagu.

ostatak na: www.vatreniring.com

evo za sve borce koji misle da mogu uspjeti u ovome...:cool:
 
Član
;)
koliko kg imas?...mozda se i sretnemo ako mi doktor kaze da mogu raditi...:icon_biggrin:
 
Član
Imam 86 ali skinuće se to malo,bolje biti najteži u srednjoj nego najlakši u poluteškoj :lol: Isplati se prijaviti šta fali,pa šta bude
 
Član
:lol: i to sto kazes...i ja imam 85 tako da cemo sigurno biti u istoj kategoriji...:cool:

ima li jos neko pametan da se hoce prijaviti:icon_question: :D
 
Član
Ne kontam bas u cemu je fora, a i premasujem malkice vas dvojicu po kilazi. Imas li kakvih vise informacija o ovome, osim ovih sa linka?
 
Član
Ma ovo ce sve da dodju poluprofesionalni borci kojima je stalo da se probiju u to, a ja, iskreno, ne treniram nista vec duze vremena, pa mi se i ne ide. Volio bih malo zbog zeze pokusati, ali nista od toga. Sta trenirate vas dvojica i kako vam ide?
 
Član
to da ce doci, doci ce sigurno...tamo u slikama ima Damir Mihajlovic i Bojan, oni su mi bili treneri ovde u NS Brazilske Ju-Jitse i MMA...momci su odlicni u svemu, Damir se vec borio vise puta u MMA...nadam se da oni nece ucestvovati...:D
ako mislis ucestvovati, preporucujem ti da pocnes odmah trenirati i to zestoko jer veruj mi, neces uspjeti izdrzati citavu borbu...ja trenirao obicnu Ju-Jitsu 4 god i isao u teretanu redovno i dodjem kod ove dvojice i na prvom treningu umal' nisam pao u nesvijest od umora:lol: ...al ne treniram ni ja vec mjesec dana, imam problema sa kljucnom kosti pa nemogu:icon_evil:
 
Top