mk3 GTi

mk3 GTi

Član
bjbk1w.jpg
:cool:;):icon_smile::123:

1z3osh2.jpg
:cool:;):icon_smile:
 
Član
Dobra je, boja je baš moćna... Osvježi malo ove plastike na rubovima, pragovima, ralici i karambolkama ;) A felge su vjerovatno 7-7.5J ne više.. sa distancerima je dobro izašlo, bez su zadnji bili uvučeniji od prednjih
 
Član
nemam napred distancere. a sto se tice plastika cekam da nadjem samo one sto idu preko vrata bez rubova pa cu na prolece haubu farbati i sve plastike osvjeziti :cool: ;)
 
Član
u zadnje vrijeme uradjen servis, zamjenjen remen od serva, racva od plina za vodu, racva od vode na motoru i davac temperature. danas skunute sve obrve ostale su lajsne preko vrata treba uskoro da ih njih uzmem one bez obrva zatim farbanje njih u boju auta haube i maske, kao i gornjeg djela zadnjeg branika u boju auta. izmedju toga poliranje i osvezavanje felgi sa cim bi pricu oko vanjskog djela zavrsio dok nepadne nesta novo...



ko u sarajevu radi i ima najbolji izbor boja?
 
Član
felge idu za koji dan na poliranje,rubove da odradim. ima li neko pametan predlog kako ovo unutra da ofarbam, samo da osvjezim boju ili nesta drugo? farbaju se i lajsne u boju auta dok sam haubu planirao u kameleon boju ako nadjem istu i ko ce mi to odraditi :)
 
Član
mislim da ti ja imam one obicne lajsne, bar sam imao u garazi, ako ti trebaju jos uvijek...
 
Danas sam izbliza zagledao getija, mogu reci da dosta bolje
izgleda nego na slikama, a tek dok zavrsis haubu i felge, bice
druga prica. moram i ja golfersa spustati pod hitno ;)
 
Član
;) , pocinjem ovo koji dan dalje radove danas sam uzeo lajsne (hvala kolegi sub3r), materijal za felge, distanceri se vracaju nazad (imam jos par prodajem) hauba se isto farba u toku sedmice ako vrijeme dozvoli
 
Top