mk3 GTi

mk3 GTi

Legend
prelijep golf ,....bad look .... zasto ?
kako vec planiras gewindice , ..... distance i jos bolji ce biti
samo tako druze ;)
 
Član
hvala ekipa, sto se tice felgi 16ski bice na proljece nema se sad za zimske kroz 40 gume :lol: bad look mislim da ce joj leci pravo a evo i zasto:



ovo je bio plan da se uradi, ali nzn hocu li raditi ovo preko haube, a krov je vec ofarban u mat crnu!
 
Član
Ni ja nisam za bad look....isfuralo se to(barem po meni)svi oni silni kadeti i golf 2 i ... nekako nije za bad look :D
de mi reci,jel sekvent plin kod tebe i kakva je potrosnja i znas li mozda koliko je kostala ugradnja plina?
 
Član
jeste sekvent, ugradnju sam platio oko 900km sa pp aparatom i ost. potrosnja mi je oko 9-10l plina na 100km pod klimom. sa tim kad su oni stelovali komp za potrosnju plina i to, da sam im rekao da ne gledaju potrosnju nisam hteo da gubim na snazi pa nema nikakve razlike sad u voznji.
 
Član
ovo sam probavao na ovoj jednoj sto se u svakom slucaju mora ofarbati vidi se na ovom jednom mjestu... nzn jos cu skontat sta raditi ;)
 
Član
jesam te danas mogao vidjet na gromiljak,kod kiseljaka,skretanje za fojnicu,pred jednom firmom?
dobar golf,okani se bedluka:D
 
Član
ljudi robije cu zaglaviti zbog vidjanja cas ovaomo cas tamo :lol: ko me vidi sledecei ja placam pivu nek se javi nemojte ovako :lol: ;):icon_smile:
 
Legend
bbs rs jubi su extra felge , bez razmisljanja bi ih uzeo , samo kako su odradjene je smijesno ....

ovako ih pripremi i na auto

4.jpg


jubipoliert.JPG
 
Top